Автор Тема:  Варицела при остър хепатит  (Прочетена 207 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nqkoq-si-f

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Остър хепатит В
Варицела при остър хепатит
« -: Ноември 26, 2017, 23:36:11 »
Здравейте, преди 40 дни разбрах че съм болна от хипатит B  изследванията показоха че е остър.Приеха ме в инфекциозно отделение,където лежах 10 дни. При постъпване Alat беше 1200 а при изписване 317.Asat-45 при изписване.ГГТП-256.Гастротоентерологът ми назначи лечение със трансметил 2х1 Лагоза 3х2 есециале форте 300 мл 3х2 Зефикс  100мг 1 табл
 вечер .поради оцъствието на доктора не успях да мина на преглед предната седмица ,когато ми беше назначил префлед.Оказа се че сина ми се разболя от варицела  аз не съм карала до сега и хоп цъфнаха пъпките температира 38 39 гр. вече 3 ден.със втрисане. Мога ли да приемам някакви медикаменти за понижаването на температурата ? В инфекциозно ме предупредиха че не е желателно да приемам допълнителни лекарства. Ако сега си пусна контролни изследвания  дали варицелата ще окаже влияние на резултатите?

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007