Автор Тема:  Здравейте и от мен!  (Прочетена 18257 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен лиана

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 95
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а
Re: Здравейте и от мен!
« Отговор #90 -: Август 20, 2017, 22:35:05 »
Благодаря Velimira :smile:
Дано и при мен мине леко. Притеснява ме, че съм доста пухкава и дано това не затрудни интервенцията. Пък и след хубавите резултати от фиброскана да не излезе някоя  изненада в резултата.

snd242 така е за съжаление, без биопсия не можеш да кандидатсваш за лечение по здравна каса. Ти ще опиташ ли отново, ако правилно помня на теб ти бяха отказали лечение.

Дали не трябваше да си отворя тема в следващия раздел  :smile: очакващи лечение  :smile:

Неактивен Velimira

• Немедицинско лице
  • Публикации: 65
    • Профил
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #91 -: Август 20, 2017, 23:13:05 »
И аз като тебе се притеснявах първите дни след биопсията за резултатите - не че моите са много хубави, ама и по-лоши има, но реших да не се затормозявам излишно. Каквото такова! С притеснение няма да го променим,само с позитивно мислене! Стискам палци всичко да е наред, д-р Балабанска си разбира нещата ☺

Неактивен Даниил Андреев

• Немедицинско лице
  • Публикации: 52
    • Профил
  • Вид лечение: Софосбувир + Даклатасвир
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
« Отговор #92 -: Август 21, 2017, 17:38:34 »
Гледам биопсите при вас минават бързо, мойта беше в стил как се точат пътеките в здравна каса и как да угнетим и прецакаме пациента, понеже в Бургас няма специализиран център по хепатология, биопсията трябваше да е правя във Варна в Света Марина, видяха, че съм от друг град и ми направиха тънък селски номер,записаха ме в сряда, а направиха манипулацията в четвъртък, допълнително могат да ме изпишат в събота, а събота и неделя главните лекари почиват, дежурните не могат да ми вземат отпечатаците, трябва да чакам излишно два дена за да ме изпишат, явно и безпардонно точене на здравна каса, ето защо Света Марина за миналата фискална година е с дефицит от 27 мил. лева, както и да е заминах си и трябваше да идвам пак в понеделник да ме изпишат, когато отидох да си взема биопсията да кандидатствам за безплатното безинтерфероново лечение, ме отрязаха директно, че с А2Ф2 черният ми дроб е в перфектно състояние и че нямам нужда от лечение, намазаха ми ските и ми биха шута, това беше първия ми и последен контакт с БГ здравеопазването.

Неактивен snd242

• Немедицинско лице
  • Публикации: 59
  • Генотип 3
    • Профил
  • Статус: Хроничен хепатит C
« Отговор #93 -: Август 21, 2017, 22:09:27 »
Не се притеснявай, и моите ски се подготвят!

Неактивен лиана

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #94 -: Август 21, 2017, 22:42:32 »
Данаил, то биопсията лесно минава по бързата процедура, ама после започва чакането  :smile: Ако резултата ми е добър, не съм убедена, че ще ми отпуснат лечение. В интерес на истината, не съм убедена и че трябва да се лекувам, ако резултата ми излезе същия като при фиброскана.

snd242, успех!

Неактивен лиана

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #95 -: Септември 04, 2017, 13:32:22 »
Здравейте отново  :smile:
Биопсията се оказа голям страх за нищо  :smile: Мина много леко, повече ме измъчиха 2-та часа лежане след това  :smile:
Сега чакам резултатите и след това ще подавам документи за лечение. Дали ще има и кога, предстои да видим  :smile:

Неактивен Velimira

• Немедицинско лице
  • Публикации: 65
    • Профил
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #96 -: Септември 06, 2017, 22:01:43 »
Стискам палци за биопсията и дано ти отпуснат лечение независимо от резултата. За щастие хепатит С се лекува и имаш ли възможност не я изпускай та по-скоро да се разделиш с този натрапник.  :girl_wink:

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007