Автор Тема:  Сагата около моя хепатит Б  (Прочетена 7471 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен terpo

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 73
    • Профил
    • www.terpotech.com
  • Вид лечение: Алтернативно
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Сагата около моя хепатит Б
« Отговор #15 -: Ноември 01, 2016, 16:35:11 »
здравей
Какво по точно каза Балабанска за новите лекарства ? Този изопринозин на мен ми помага и за други неща.
Мина ли фиброскан ?

Неактивен d_t

• Немедицинско лице
  • Публикации: 64
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
« Отговор #16 -: Ноември 01, 2016, 19:02:33 »
Здрасти,

За нови препрати каза, че уж имало нещо, но не му дава големи надежди. Колкото до фиброскан не съм минавал след първия път, бях я питал миналата година каза няма смисъл би трябвало да съм по-добре от преди не съм повдигал въпроса повторно. Изпопринозина е доста силен имуностимулант и се ползва доста, дори и на на детето са го изписвали.

Неактивен d_t

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #17 -: Април 21, 2017, 14:43:59 »
Малко да изтупам и аз темата от прахоляка :)

Да се похваля днес си пусках контролни изследвания:
Алат 59 при норма 55
и по-интересното:
Anti-HBs  1.48 при норма 10

Интересното в случая, е че досега от 3 години насам Anti-HBs обикновенно е 0 като един път е бил 0.33. Чернодробните почти винаги са ми в норма повишението сега говори за някаква борба :) според познанията ми.
Силно се надявам Anti-HBs да продължи да расте :)

Неактивен елиза

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
  • Вид лечение: Алтернативно
« Отговор #18 -: Април 23, 2017, 23:15:40 »
Здравейте , и аз така пих изопринозин и някакви прахчета и в случая когато почнах изопринизина започнаха да се появяват малки стойности на анти тела , след като почнах само на изопринизин естествено че ми се появиха анти тела . Аз също нях при д-р Балабанска със същата схема на лечение но естествено че при всеки е различно . Сега ходя при професор Кръстев и той  ми назначи терапия само с изопринизин и ми каза че тези прахчета не действали и че Балабанска ми ги е изписала за да не товаря чернивт дроб . Така че моят съвет е да отидеш при професора и да ти каже мнение . Аз вече 3 г. се боря с вируса и май най накрая май ше успея надявам се . Остана ми малко само количествения имам някакви стойности 30.56 - копията не ги помня , но Антителата ми бяха октомври 13.46 . Успех ти пожелавам и пиши новини

Неактивен d_t

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #19 -: Април 24, 2017, 08:30:26 »
Здравейте , и аз така пих изопринозин и някакви прахчета и в случая когато почнах изопринизина започнаха да се появяват малки стойности на анти тела , след като почнах само на изопринизин естествено че ми се появиха анти тела . Аз също нях при д-р Балабанска със същата схема на лечение но естествено че при всеки е различно . Сега ходя при професор Кръстев и той  ми назначи терапия само с изопринизин и ми каза че тези прахчета не действали и че Балабанска ми ги е изписала за да не товаря чернивт дроб . Така че моят съвет е да отидеш при професора и да ти каже мнение . Аз вече 3 г. се боря с вируса и май най накрая май ше успея надявам се . Остана ми малко само количествения имам някакви стойности 30.56 - копията не ги помня , но Антителата ми бяха октомври 13.46 . Успех ти пожелавам и пиши новини

Много благодаря за съвета. Стискам палци всички да се отървем от тази гад. Близката седмица две ще ходя при д-р Балабанска и ще я попитам за тази терапия с ударни дози Изопринозин :)

Неактивен болен-здрав

• Немедицинско лице
  • Публикации: 87
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
« Отговор #20 -: Април 24, 2017, 20:06:51 »
  Здравейте!
Доста се рових в нета, консултирах се и с лечители ...!? Общото мнение е: проблема е в имунната система. Трябва подсилване на имунитета. при мен нещата се проявиха след като бях подложен на много голям стрес години наред, започнах с настъпването на всяка зима да хващам кашлица, която слизаше в дробовете и правех пневмония. Усещах, че нещо не е наред. Но ....
 Пазете се от стреса и опитвайте със всякакви имуностимулатори, казвам Ви го като на най-близки хора!
 Кураж, нека не спираме да вярваме, че ще оздравеем. Четете Петър Димков, не се отчайвайте. Всички болести тръгват от главата!!!

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007