Автор Тема:  Сагата около моя хепатит Б  (Прочетена 9807 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен terpo

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 93
    • Профил
    • www.terpotech.com
  • Вид лечение: Алтернативно
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Сагата около моя хепатит Б
« Отговор #15 -: Ноември 01, 2016, 16:35:11 »
здравей
Какво по точно каза Балабанска за новите лекарства ? Този изопринозин на мен ми помага и за други неща.
Мина ли фиброскан ?

Неактивен d_t

• Немедицинско лице
  • Публикации: 71
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
« Отговор #16 -: Ноември 01, 2016, 19:02:33 »
Здрасти,

За нови препрати каза, че уж имало нещо, но не му дава големи надежди. Колкото до фиброскан не съм минавал след първия път, бях я питал миналата година каза няма смисъл би трябвало да съм по-добре от преди не съм повдигал въпроса повторно. Изпопринозина е доста силен имуностимулант и се ползва доста, дори и на на детето са го изписвали.

Неактивен d_t

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #17 -: Април 21, 2017, 14:43:59 »
Малко да изтупам и аз темата от прахоляка :)

Да се похваля днес си пусках контролни изследвания:
Алат 59 при норма 55
и по-интересното:
Anti-HBs  1.48 при норма 10

Интересното в случая, е че досега от 3 години насам Anti-HBs обикновенно е 0 като един път е бил 0.33. Чернодробните почти винаги са ми в норма повишението сега говори за някаква борба :) според познанията ми.
Силно се надявам Anti-HBs да продължи да расте :)

Неактивен елиза

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 12
    • Профил
  • Вид лечение: Алтернативно
« Отговор #18 -: Април 23, 2017, 23:15:40 »
Здравейте , и аз така пих изопринозин и някакви прахчета и в случая когато почнах изопринизина започнаха да се появяват малки стойности на анти тела , след като почнах само на изопринизин естествено че ми се появиха анти тела . Аз също нях при д-р Балабанска със същата схема на лечение но естествено че при всеки е различно . Сега ходя при професор Кръстев и той  ми назначи терапия само с изопринизин и ми каза че тези прахчета не действали и че Балабанска ми ги е изписала за да не товаря чернивт дроб . Така че моят съвет е да отидеш при професора и да ти каже мнение . Аз вече 3 г. се боря с вируса и май най накрая май ше успея надявам се . Остана ми малко само количествения имам някакви стойности 30.56 - копията не ги помня , но Антителата ми бяха октомври 13.46 . Успех ти пожелавам и пиши новини

Неактивен d_t

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #19 -: Април 24, 2017, 08:30:26 »
Здравейте , и аз така пих изопринозин и някакви прахчета и в случая когато почнах изопринизина започнаха да се появяват малки стойности на анти тела , след като почнах само на изопринизин естествено че ми се появиха анти тела . Аз също нях при д-р Балабанска със същата схема на лечение но естествено че при всеки е различно . Сега ходя при професор Кръстев и той  ми назначи терапия само с изопринизин и ми каза че тези прахчета не действали и че Балабанска ми ги е изписала за да не товаря чернивт дроб . Така че моят съвет е да отидеш при професора и да ти каже мнение . Аз вече 3 г. се боря с вируса и май най накрая май ше успея надявам се . Остана ми малко само количествения имам някакви стойности 30.56 - копията не ги помня , но Антителата ми бяха октомври 13.46 . Успех ти пожелавам и пиши новини

Много благодаря за съвета. Стискам палци всички да се отървем от тази гад. Близката седмица две ще ходя при д-р Балабанска и ще я попитам за тази терапия с ударни дози Изопринозин :)

Неактивен болен-здрав

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Студент
  • Публикации: 104
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
« Отговор #20 -: Април 24, 2017, 20:06:51 »
  Здравейте!
Доста се рових в нета, консултирах се и с лечители ...!? Общото мнение е: проблема е в имунната система. Трябва подсилване на имунитета. при мен нещата се проявиха след като бях подложен на много голям стрес години наред, започнах с настъпването на всяка зима да хващам кашлица, която слизаше в дробовете и правех пневмония. Усещах, че нещо не е наред. Но ....
 Пазете се от стреса и опитвайте със всякакви имуностимулатори, казвам Ви го като на най-близки хора!
 Кураж, нека не спираме да вярваме, че ще оздравеем. Четете Петър Димков, не се отчайвайте. Всички болести тръгват от главата!!!

Неактивен d_t

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #21 -: Юли 09, 2018, 08:56:42 »
Да ъпдейтна и аз темата как върви борбата.
След близо 4 години борба с вируса чрез стандартни имуностимулатори ето малко равносметка:

HBV-PCR - не се открива
Алат : 23
HBsAg количествен тест   400   IU/ml   < 5.0
anti HBsAg отрицателен

Според д-р Балабанска, сме постигнали целите на лечението. Антитела може и да се появят, но може и да не се появят. При HBsAg количествен тест < 600 IU/ml, би трябвало вече да започнат да се появяват.
Прогнозата и е, че ще негативирам и HBsAg. За да поддържаме имунитета ще продължа да пия още 3 месеца имуностимулатор.
Направихме и фиброскан резултатът е същият F0=>F1 (55 kPa). Новото е, че измерват и омазняването на черния дроб там резултате е C0(без омазняване).

Неактивен болен-здрав

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #22 -: Юли 09, 2018, 23:54:41 »
 Здравей!
Тук имаше едно момче ХИТРИО той се беше излекувал с котешки нокът и Л-глутамин. Друг форумник споменаваше за руския ИМУНОФАН. Така, че танца продължава, докато уморим партньора и той се откаже да играе!

Неактивен Velimira

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #23 -: Юли 10, 2018, 09:28:06 »
Поздравления d_t за добрите новини! Дано скоро се похвалиш с пълно изчистване на вируса! Аз също съм само на имуностимуланти и добавки за черния дроб - само че моите стойности на вируса са доста по-високи. Вчера започнах приложение на Имунофана, който Болен-Здрав спомена. Ще мина 20 дневен курс и август съм при Балабанска. Ще пиша какъв е резултата.

Неактивен roni_c

• Немедицинско лице
  • Публикации: 84
    • Профил
« Отговор #24 -: Юли 10, 2018, 19:18:47 »
Здравей,каква е точно схемата на прием на имуностимулатори и необходима ли е рецепта за закупуване на медикаментите?За сега правя прием само на Котешки нокът и витамин Ц,но без особен успех.

Неактивен d_t

• Немедицинско лице
    • Профил
« Отговор #25 -: Юли 11, 2018, 09:31:28 »
Здравей,

Имуностимулантите може да си закупиш и без рецепта.
Схемата е горе долу следната имуностимулант за период от 2-3 месеца и после се сменя с друг. На 6-7 месеца изследвания PCR, alat, antiHBSag и HBSag количествен, за информация на доктора.
Имуностимулантите са Изопринозин (сутрин и вечер по едно), Биозин синя кутия (сутрин и вечер по едно или по едно сутрин, стартирах с по две), Котешки нокът(сутрин и вечер по едно), като най-голям ефект има Изопринозина. Случвало се е и да комбинирам изорпинозин с котешки нокът за около месец. В началото ми се получаваха почивки около месец заради забавяне в прегледа, но после общо взето си ги взимах нон стоп. Единствената почивка която съм правил е от 2 месеца март месец насам, след това се получи и отрицателния PCR.
Искам да отбележа, че от откриването на вируса стойностите му според доктора са били пренебрежимо малки, асат алат ггт бяха в норма при откриването, след започване на терапията алта ми беше извън норма за период от около 10 месеца, като пиковите стойности бяха около 110, обяснението на доктора беше имунната система се активира и започва да унищожава вируса.
Ако съм пропуснал нещо или имаш други въпроси питай :)

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007