Автор Тема:  Има ли някой на Зефикс?  (Прочетена 1888 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен danihaleva

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 438
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Има близък с хепатит B
Има ли някой на Зефикс?
« -: Октомври 13, 2008, 09:15:29 »
Преглеждам постовете и не намирам хора на лечение със Зефикс и даже ми е малко странно.Но може би аз не търся добре.Общо взето прочетох само на едно място за подобно лечение и то успешно.В момента съпруга ми пие почти месец от него,чувства се добре,ходи на работа без проблем.На всичкото отгоре се справя перфектно и със поставянето на инсулина,на който мина от 2 седмици.Предстои му постъпване в боница в началото на ноември,но смятаме да направим предварително изследване на чернодробните и ПКК поне.Ще бъде добре,ако тук срещна други на Зефикс да споделят за това как им действа,колко време са го пили.Днес трябва да отида да поръчам втора опаковка ,защото от протокола няма все още резултат,а Зефикса не бива да се спира,защото вируса може преждевременно да мутира.
Аз знам,че нищо незнам

Неактивен tedibon

• Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1341
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
Re: Има ли някой на Зефикс?
« Отговор #1 -: Октомври 13, 2008, 09:37:54 »
Здравей,Дани!
И аз доколкото си спомням,няма друг на лечение със Зефикс в момента,или поне не пише !Може би просто няма ентусиасти,които да са се решили да си купуват нещо,което и касата би могла да отпусне!

Поздрави,Теди
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен danihaleva

• Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 438
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: В момента съм на лечениe
Re: Има ли някой на Зефикс?
« Отговор #2 -: Октомври 13, 2008, 10:34:20 »
Здравей Теди!Щом ти казваш,че няма други сигурно е така.Значи ще сме самотни в споделянето.Колкото до ентусиазма за купуването,не че го имаме но изпълняваме лечението на лекари.Беше ни казано да го купим веднага щом го изпишат и ние го направихме.Нали знаеш "Страх -лозе пази"Сега се оказа,че Д-р Желев няма да пише протокола,а Доц.Антонов и кога ще го получим не се знае,просто ни казаха да чакаме и толкоз.Не умираме от желание да купуваме скъпоструващи лекарства,но и резултата от репликациите на вируса не бяха излезли,че някой да каже,че може да се изчака месец два.Но понеже лечението със Зефикс мисля е поне 12 м.ще имаме възможност при евентуално следващо изписване да сме спокойни,че няма да го купуваме до излизане на протокол.
Аз знам,че нищо незнам

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007