Автор Тема:  Здравейте и от мен  (Прочетена 1510 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Stelio

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
  • Вид лечение: Алтернативно
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Здравейте и от мен
« -: Август 05, 2014, 09:32:33 »
Казвам се Стелиян на 30г. и моята история започва така......
В един хубав горещ ден в далечната 2003 година по обясними причини в казармата ми изгоряха краката от коленете на долу.... След 3 месечно лечение в Пирогов освен че много ми помогнаха лекарите за което сърдечно им благодаря ми докараха и една голяма беля.. Хепатит Б , за което разбрах чак в далечната 2008 година когато отдавна вече е станал хроничен. За мое голямо нещастие заразих жена си от която имам прекрасно дете ( да е живо и здраво ) и за мое още по голямо щастие жена ми след едномесечен курс в инфекциозна клиника  се излекува напълно защото изскара острата форма.. ( никой от лекарите не вярва че може човек да се излекува напълно от хепатит Б ... но изследванията го показват .. Няма наличие на вируса..) ... И така след него ден живота ми се преобърна на 180 градуса. На моята мила жена майка и работи в Хей и веднага удари едно рамо да се задействат нещата за моето лечение постъпих в Терапия - Варна в която лежах 20 дена преливаха ми нещо което така и не разбрах какво беше и ми даваха трансметил и легалон. От там бях преместен в инфекциозна клиника с резултати
пол.ХБаг виремия 23800000 и диагноза ОВХ В. и както следва HbsAг +; HBeАГ +....
Най вероятно след моя грешка заради назаинтересованост или по простата причина че в нашата мила Родина винаги трябва да питаш да се интересуваш  и да ровиш оставих нещата на съдбата без да взема каквито и да било мерки за лечение на вируса ( като си мислих че всичко вече е минало все пак си пиех няколко години трансметил и легалон  ) До един прекрасен ден през 2010 година в който реших да започна да си правя изследвания ( Асат 49, Алат 94) и така в продължение на няколко години все скачаше на горе на долу като пика беше някъде около 10.10.2013 ( Асат 122; Алат 370) Отидох с целия набор от документи в Терапия - Варна и след консулт с една добра госпожа с очилца  в приемен кабинет ( в последствие се оказа че с сина и се познаваме ) взе нещата присърце разгледа документите и директно ме прати в къщи за багажче и направление за хоспитализация . Постъпих в болницата същия ден.
Последва биопсия за която ме бяха наплашили много че боли ( НЯМА ТАКОВА НЕЩО!!! ЗА ХОРАТА НА КОЙТО ИМ ПРЕДСТОИ ) изписаха ме на другия ден с рецепта за трансметил и легалон с епикриза за хронично болен за да мога да ги взимам от здравна каса .... ест разликата в цената беше няква смешна .. но все пак е нещо. След 1 месец излезе и резултата ( МИХА -11 МЕТАВИР - А2 Ф2-3 и 79248240 товар ) За мое щастие ми изготвиха протокол веднага който занесох в здравна каса и след около месец ми се обадиха за одобрение за което им БЛАГОДАРЯ естествено и започнах да вземам Вериад. Първата опаковка взех на 12.02.2014 година която не започнах да пия веднага по препоръка на доктор Иванова за да не се получава тоя празен месец м/у стария и новия протокол и така сега имам една опаковка напред. Започнах да пия хапчетата на 12.03.2014 ест си правя изследвания всеки месец а не както пише в листа с препоръки от болницата на 3 месеца. За сега всичко е Ок Асат 24 Алат 39 и така 6 месеца след започването на лечението с Виреад. На 10.06.2014 постъпих за ДНК изследване което е (HBV-DNA 122 ) което ще рече че Виреада доста е помогнал.. Сега съм пуснал новия протокол в здравна каса за одобрение на което се надявам за да мога да продължа да пия тея хубави сини хапченца.. Малко за страничните ефекти ... при нен се проявиха още на 2-3 хапче като замайване лек обрив по гърба който отмина след около месец .. но замайването си го има и още но аз му намерих цаката .. пия си хапчето вечер в 7 и ако има странични ефекти се проявяват вечерта докато спя но като цяло се чувствам добре даже мога да кажа много добре все едно ми няма нищо..
И нещо за подкрепа на хората който сега разбират че са с вируса Хепатит Б
Не се отчайвайте има достатъчно много начини за подтискането на вируса, Има хора който живеят с него до старини без да разберат че е бил в тях. Трябва да сме силни и да си помагаме !!! Успех на всички в да го нарека Нашето положение и ГОРЕ ГЛАВИТЕ!!! :doubleup: :doubleup: :doubleup:

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007