Автор Тема:  Прахчета за Хепатит Б , С и стеатоза  (Прочетена 4708 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pypy82

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Чернодробна стеатоза
Здравейте за да съм Ви от помощ ако мога де, ще напиша някои неща. Искам да отворя отнова темята за прахчатата на баба Гина от села Гигинци. И така, след дългогодишно издевателстване над черния ми дроб  :smile: ( гостита, пиене , и т.н.)пуснах едни изследвания за всичко и съответно се сдобих с няколко нещица, като едно от тях е стеатоза на черния дроб ( омазняване) така да се каже. Но по конкретно. Асат - 79.5 Алат - 115.5 ГГТ - 59 това е преди 26 дена точно! Съответно и ехограф и всичко е налице. Спрях отведнъж алкохола, всяка сутрин 500 мг. сок от ябълка, морков и 1 лимон + ...сега е важното.... така наречените прахчета на баба Гина от с.Гигинци , Пернишко по едно на ден сутрин. Бях чувал за тях от едни колеги които им помогнало. Отидох до това село, намерих бабата , поприказвахме си . Тя е на 78г. сега ,но младее каза че е излекувала много хора от цироза и хепатит Б и С, за мойта стеатоза лесна работа било, просто трябва време. Взех си 18 бр. така ми каза, аз исках 24 ( една доза е 12 ), днес ми беше сутринта 11 прахче , но нямах търпение дали действат и отидох на изследвания. Така,  се оказа следното: Асат - 44,2 Алат - 85,3 ГГТ - 42 , т.е. паднали са с по 40 единици средно за 25 дена което е супер.  Мисля че са ефективни , който реши ако иска да пробва, особено които са с хепатит .Ако искате повече разяснения питайте ще отговоря. До скоро.
« Последна редакция: Юни 11, 2015, 22:10:08 от pypy82 »

Неактивен emo_t

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 36
    • Профил
  • Статус: Недиагностициран/а
Re: Прахчета за Хепатит Б , С и стеатоза
« Отговор #1 -: Юни 11, 2015, 23:34:53 »
Браво!
Полезна информация!
Радвам се, че прахчетата помагат.
Що не си направиш още един опит - яденье, пиенье, мазно мезе докато докараш ензимите над горни граници. После 20 дни диета, ама без прахчета и да видим какви ще са стойностите им.

давай яко и на сока от моркови, богат на витамин А и силно спомага омазняването на дроба.

Иначе прахчетата и са стрита реза, обществена тайна е - знам я само аз и група съветски учени.
Та така, предлагам всички с вирусни хепатити да не се борят за достъп до лекарства по 1000$ хапчето, а да се юрнат към с. Гинци.

Неактивен Силвана Лесидренска

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2703
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #2 -: Юни 12, 2015, 07:43:28 »
Здравей Пипи,

аз лично не бих си правила експерименти със здравето, пиейки прахчета, съставени от незнайни субстанции. Чувала съм, че слагат стрити антибиотици, защото реално те могат да понижат ензимите, пациентът си казва ''Уау, какъв ефект", а реално си вреди. По-добре пии хепатопротектори.
И със сигурност не лекуват хепатит В и С.

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен pypy82

• Немедицинско лице
  • *
    • Профил
« Отговор #3 -: Юни 12, 2015, 08:31:48 »
Здравей Пипи,

аз лично не бих си правила експерименти със здравето, пиейки прахчета, съставени от незнайни субстанции. Чувала съм, че слагат стрити антибиотици, защото реално те могат да понижат ензимите, пациентът си казва ''Уау, какъв ефект", а реално си вреди. По-добре пии хепатопротектори.
И със сигурност не лекуват хепатит В и С.
    Чакай бе, каква е тази остра реакция?? Аз го пиша евнтуално да помогна ти какво нападаш така?? Изразих мнение, като не ви харесва блокирайте темата и мен и каквото искате още! Чао

Неактивен Силвана Лесидренска

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2703
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
« Отговор #4 -: Юни 12, 2015, 08:48:03 »
Пипи, аз не нападам. Къде го прочете това? Изразявам собствено мнение. Казвам всичко това, защото знам какво може да причини едно лечение с незнайни билки и добавки. Казвам го и за твоя безопасност.
И тук не блокираме заради изказване на мнение, така че спокойно.

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен pypy82

• Немедицинско лице
  • *
    • Профил
« Отговор #5 -: Юни 12, 2015, 09:16:50 »
Пипи, аз не нападам. Къде го прочете това? Изразявам собствено мнение. Казвам всичко това, защото знам какво може да причини едно лечение с незнайни билки и добавки. Казвам го и за твоя безопасност.
И тук не блокираме заради изказване на мнение, така че спокойно.
  Извинявай не ти а онзи от горе. И все пак мисля че помагат и с други хора съм приказвал и е абсурд да казваш че има стрити антибиотици, в това застреляно планинско село и тая бабичка?? Антибиотици?? А и антибиотици не лекуват черен дроб за да свалят ензимите има нещо вярно но никой не убеждавам. След като си модератор направо изрий темата нямям намерение когато искам да ви помогна евентулно със алтернативна медицина, да се подиграват разни демагози.

Неактивен emo_t

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 36
    • Профил
  • Статус: Недиагностициран/а
« Отговор #6 -: Юни 12, 2015, 10:12:27 »
Здравей,

Пише онзи от горе.
Само се опитвам да те предпазя да не си правиш експерименти.
Минал съм през прахчетата лично. Знам какво съдържат. Написал съм ти го. Ако се поинтересуваш ще видиш какво е това реза. Някъде даже четох, че се злоупотребява и вместо реза счуквали кортикостероиди, ама  не съм правил лабораторен анализ на всяко прахче, та това може и да са само слухове.
Няма доказан ефект - особено при хеп Б, Ц и тежки заболявания на ч. дроб, ама никакви доказателства (освен в книжките за Хари Потър, където го учеха в часовете по билки като универсален антидот). Иначе всяка пазеща дроба диета му е добре дошла - в твоя случай, ако замениш сиренето и кашкавала с обезмаслена извара, нищо мазно, нищо газирано, никакъв алкохол, по-малко сол в манджата и без прахчета и хапчета ще постигнеш прекрасни резултати и пак за 20 дни. Дробът е уникален орган. Ако не е тежко увреден се регенерира напълно след премахване на дразнителите.
По отношение на сока - червено цвекло, зелени ябълки и краставица. В нет-а даже можеш да намериш и пропорции. Пробвал съм, става за пиене, не е толкова гадно.

И не се коси, за сега нищо ти няма на черния дроб, лека стеатоза. 90% от човечеството си живее с нея прекрасно. Ако не се злоупотребява ще изкараш още 200 щастиви години с нея.

Няма да пиша и чета повече по темата.

Неактивен preslav1980

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 261
    • Профил
  • Вид лечение: Софосбувир
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит C
« Отговор #7 -: Юни 14, 2015, 00:04:31 »
Аз лично пробвах прахчетата преди 2месеца. Лично на мен не ми помогнаха по никакъв начин мисля.

Честно казано цялото прахче много ми приличаше на нишесте. Незнам може да е имало и друго, но сериозно си имаше и нишесте.

Пробвах с едно да го разтворя в вода. Става точно като нишестето- като дъвка и трудно разтворимо.

АСАТ и АЛАТ след прахчетата си бяха същите. Дори на моменти бях по зле по време на пиене на прахчетата. Говоря за отпадналост, липса на апетит и сухота в очите.

Аз лично не съм доволен. Но това е лично мнение.

:smile:

Неактивен acho angelov

• Немедицинско лице
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
  • Вид лечение: Алтернативно
  • Резултати: Неуспешно завършенo
« Отговор #8 -: Юли 06, 2015, 09:27:05 »
Аз се лекувам с Пегасис 3 м., но тези бабини прахчета дали имат по-голямо въздействие? Някой да обясни това възможно ли е?

''ас селекувам с  пегасис  3 м  но  тези  бабени прах4ета  даимат  поголямо васдеисвие  някои даубесни  това  васможнолие :carate:''

п.с. коригирано от модератор.
« Последна редакция: Юли 06, 2015, 10:00:37 от Силвана Лесидренска »

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007