Автор Тема:  Вероятна друга диагноза :/  (Прочетена 771 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен nasko83

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Ученик
  • **
  • Публикации: 37
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Вероятна друга диагноза :/
« -: Юни 12, 2015, 13:47:18 »
Здравейте на всички!
За втори път публикувам в този раздел. Накратко: казвам се Атанас, на 32г. от Благоевград! От 1 год. съм с хроничен хепатит Б и на лечение с Виреад таблетки от 8 месеца. Лекувам се при д-р Митова от ИСУЛ "Царица Йоанна".
Повода по който реших да започна тази тема е един обезпокоителен за мен факт, който научих съвсем скоро. От повече от година имам следните симптоми: сърбеж по тялото, който се появява и изчезва предимно след къпане, обилно изпотяване и нощно време. Лекувах се до преди с антихистамини и нещата бяха добре, но спрях. От година забелязах, че нивото на хемаглобина ми е постоянно на горната граница - 180 и понякога имах покачване на хематокрита. Това, което започна да ме тревожи бе загубата в теглото ми през зимата и когата ми вземаха кръв тази година за изследвания ми казаха, че кръвта ми била много гъста. На 1-ви Юни т.г. бях на консултация при д-р Антонов от "Св. Иван Рилски" и след като му обясних симптомите ми той ме посъветва да отида на хематолог, заради съмнение за рядкото заболяване полицитемия. Странно му беше, че след като съм се лекувал в ИСУЛ не са ми направени допълнителни изследвания. Отидох с направление при д-р Таня Попова - хематолог пак от "Иван Рилски" и тя ми насрочи изследвания за другата седмица. Каза ми също, че ще се наложи и биопсия на костен мозък. Посъветва ме да спра цигарите, за да не се ускори развитие на тромбоза. Истината е, че не знам почти нищо за това заболяване и ми е малко нервно. Все още не знам какви ще са резултатите, но бих се радвал ако някой тук в този форум има представа и дали се е сблъсквал с подобна диагноза!
Радвам се, че попаднах на добри специалисти и че се срещнах лично с проф. Антонов, който единствен успя да навърже пъзела и да ми даде сносно обяснение за симптомите ми. Моля ви, ако някой има информация за тази болест или тези симптоми, ще се радвам ако сподели. Поздрави

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007