Автор Тема:  отново на старта  (Прочетена 974 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен chemy

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон + рибавирин
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
  • Статус: Хроничен хепатит C
отново на старта
« -: Февруари 20, 2016, 22:51:01 »
Здравейте,
пиша тези редове и мозъка ми отказва да повярва че това се случва. През 2000 г. разбрах че съм заразена от хепатит С, случайно при прегледи за глаукома и кръвни изследвания. Последва лутане и напрежение - рязко влошаване, обясниха ми че е хванат в прозоръчен период и е от скоро, казаха че има възможност да ме включат в тестова програма и аз се съгласих. Назначиха ми лечение с интерферон роферон А и рибавирин. Може би повечето от вас знаят какво се случва, при мен напълнях от 58 кг до 90, костите ме влудяваха от болки, косата ми окапа, мразех целия свят. Биех инжекциите си сама в корема всеки ден после през ден така 1 година и накрая гадината още беше там, започнах втора година с гола глава с все по малко приятели и гадни сутрини, издържах я - имаше защо -първият отрицателен ПСР  след 6 месеца и втори отрицателен.....Сякаш започваш нов живот.
Така е изчакахме 3-4 години със съпруга ми без да правим опити за деца /както ни посъветваха/ но така ми е било писано, той не издържа и ме напусна /благодарна съм му че в борбата беше с мен, неможех да го виня/. Сега имам втори брак от 2015 г. и защото съм на 39 г. с известни затруднения с новият ми съпруг стигнахме до Инвитро, чакахме с нетърпение момента да ни поемат в клиника Надежда и точно сега се появи тази гад -вирусът ОТНОВО /стар или нов/. И така пак съм в началото на борбата, сега поне има с кого да говоря, къде да ви пиша и да преглъщам страха си - стискайте палци

Неактивен ivan86

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Студент
  • Публикации: 209
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: отново на старта
« Отговор #1 -: Февруари 21, 2016, 00:22:27 »
 С двете ръце, ас след 2 години края на лечението си чакам пср. Дано да е отрицателен. Успех ти желая с борбата. :congrats: :congrats: :congrats:

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007