Автор Тема:  Здравейте и от мен!  (Прочетена 994 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен spidarov

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а
Здравейте и от мен!
« -: Март 17, 2016, 21:06:18 »
Днес си вземах резултатите от лабораторията но малко съм объркан имам ли? нямам Ли Хепатит Б ? :smile: та ето ги и въпросните резултати:

HBsAg-отрицателен

Anti-HBs - 10.90    mlU/mL   <10-отрицателен:>10-положителен

Anti-HBc - total  0.42 index    <0.85 - отрицателен 0.85-1.15 гран>.1.15

Anti-HCV- отрицателен

имам и друг въпрос  за Хепатит А трябва ли да си пусна също че като гледам него съм забравил да го направя  :smile: или в лабораторията не ме разбрала жената. Благодаря ви предварително!     

Неактивен Силвана Лесидренска

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2701
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Здравейте и от мен!
« Отговор #1 -: Март 18, 2016, 07:37:41 »
Здравей,

нямаш нито В, нито С. За хепатит В имаш малко антитела, слагал ли си някога ваксина? Ако не си, значи си го преболедувал без да разбереш.
За хепатит А няма смисъл да пускаш, защото при всички положения, ако си болен, ще го разбереш. Той преминава с изключително тежки и забележими симптоми- пожълтяване, болки в стомаха и т.н.

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен spidarov

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Недиагностициран/а
Re: Здравейте и от мен!
« Отговор #2 -: Март 18, 2016, 10:57:29 »
имах съмнение по да съм лепнал хив но резултатите винаги излизаха отрицателни и за това реших да си пусна за хепатитите защото почнах да слабея и хората около мене ми викат ае пич много си отслабнал и аз тотално се обърках и си викам край и докторите не знаят какво ми има и ме пращаха на психиятър казаха ми че съм се вманиачил  :smile: и всеки ми казва нищо ти няма а аз продължавам да съм жълт в лицето сега ме карат да си сложа 3 ваксини  :smile: асат и алат са ми във норма! та въпроса ми е да си пусна ли един ПСР
тест или да си сложа ваксините че, тука тотално ме объркаха  :smile: със сигурност не съм единствения който обикаля лекарските кабинети във несвяс  :laugh: и отделно депресията която не ми дава мира е друг въпрос  :smile: благодаря ви за бързия отговор !

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007