Вирусен хепатит - Обща дискусия > Общи теми

Ради, връщай се!

(1/6) > >>

nevron:
Здравейте!
Тук искам да споделя колко пуст ми се струва форума без присъствието на администратора му, Радо!
Предполагам, че е някъде на ваканция и много се радвам за него, но наистина ми се струва, че въпреки многото нови участници във форума, без неговото присъствие е някак скучно и наистина пусто.
Ако има и други страдащи, могат да изплачат  :'( :'( :'( мъката си в тази тема. Приканвам ги без да се притесняват да споделят и те!
А, между другото ми се струва и, че Мигле, Силвана, Мери, Вальо и Емо също нещо не ни навестяват много често вече.
Така, че Ради, връщай се по-скоро!
Поздрави от мен!

desi:
Е нека си почине малко от нас - и той е човек и има нужда, а и не вярвам да отсъства дълго. Трябва да мислим и за личният си живот не само за обществения.

sara:
      Да така е.И той трябва да се разтовари малко.Радвам се за него.Всички тези проблеми на всички ни.........благодарни сме му че ни помага толкова много..........но сега трябва малко да разпусне  8) :D
    Дано да си прекарва срахотно.............
  Поздрави Сара!

migle:
Неврон не е вярно,че не посещавам форума.Всеки ден съм тук и сутрин и вечер.
Права си,че се усеща отсъствието на Радо,но нека си почине малко човека.
Що се отнася за Силвето и Вальо и на мен ми липсват.
Особенно тънкото им чувство за хумор.
Мисля,че Емо и Мери посещават често форума,но може би няма какво ново да кажат.
 :) :) :P
Меги

Мери_:

--- Цитат на: nevron в Февруари 12, 2008, 17:51:28 ---А, между другото ми се струва и, че Мигле, Силвана, Мери, Вальо и Емо също нещо не ни навестяват много често вече.
Така, че Ради, връщай се по-скоро!
Поздрави от мен!

--- Край на цитат ---
Здравей, Неврон!
Посещавам форума когато имам време и когато мога да дам съвет на някой, който има нужда да бъде подкрепен.
Мисля, че Вальо се позагуби, но се надявам да се появи пак с хубави новини!
Когато започнеш и ти с лечението ще разбереш, че понякога след поредната инжекция нямаш сили дори пред компютъра да седнеш! До такава степен те поваля интерферона, че не ти се прави абсолютно нищо и нямаш сили дори да станеш от леглото. А като се притесниш и за някакво изследване, което не е чак толкова в норма ...и т. н.
Отсъствието на Радо няма как да не се усети, но всеки има право на почивка! Пък и беше оставил съобщение, че ще отсъства!
Надявам се скоро да се появи!!! ;)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия