Автор Тема:  Моята история  (Прочетена 908 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен daneva

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 20
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон + рибавирин
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хепатит В + хепатит С
Моята история
« -: Август 05, 2016, 13:04:50 »
Привет Силвана , имам въпрос към теб и  искрено се надявам да ми отговориш.И така дълго очакваната терапия я получих / HARVONI /резултатите бяха смайващи , негативао след месец.Изкарах курс на лечение 12 седмици след 3 месеца повторих резултатите отново негативо , въпроса ми е как действа това лекарство и мога ли да бъда спокойна , че по вече няма да се върне, питам защото доктора ми каза, край няма нужда от анализи по вече.Имам и втори въпрос хеп В резултатите ми са
HBV DNA  nonrilevato не се намира е вече HbsAg positivo , като AST / 25 /ALT/21/моля те помогнали да ги разбера .Моят респект към теб ,за всичко онова , което правиш за болните от тази коварна болест. С уважение Илка

Неактивен Силвана Лесидренска

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2716
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Моята история
« Отговор #1 -: Август 06, 2016, 22:36:14 »
Здравей,

аз на твое място бих пуснала един ПСР след няколко години например, ей така за спокойствие.
Имаш позитивен резултат за хепатит В, но без виремия. Не знам какъв е случаят там, но може да повториш и двата теста след няколко месеца, за да се прецени конкретно за какъв случай се касае.
Честито за лечението  :doubleup:

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007