Автор Тема:  Очаяние от доктори и светила  (Прочетена 220 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Georgi milev

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 3
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон + рибавирин
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
  • Статус: Хроничен хепатит C
Очаяние от доктори и светила
« -: Декември 05, 2017, 21:17:21 »
Здравейте!
 На всички искам да ви разкажа моята история. Преди 4 г открих вируса на хепатит ц, 3 ген. Всико мина като по учебник, биопсия - а2ф2, едрокапчеста стеатоза. Дойде и интерферона. След 6 месеца няма рнк. И така четери години без никой да ми каже, че трябва да чистя стеатозата. Постоянен контрол от гастроентеролог, едно светило от Варна. Проблемите започнаха тсзи година май месец -пролошаване и вав неврологията пункция брз дани за нещо, ямр на глава и скенер на таз, спорене с професори, че хепатита го няма. Откриха ниско желязо, след което ми исписаха желязо. Пиех го около месец. Послествието- неусвояване на желязо, постапване в гастро сас силни болки е краката и вав корема последващи исл гастроскопия, виртуална колоноскопия. Пср отрицателен, няма ти нищи, нещо в мен ме накара да не повярвам на светилото.Следвашо пср пак отрицателн,о прочитане на всичко за хепато и гастроент, последващи кравни от мен, левкоцитоза с олюляване, висок белтак и албомин, ниски трансминази и висока холинестераза, преглед пред светилото многократно с кравниъе- нищо ти няма, висока холинистраза- ок си. Така шест месеца. Направени 3ямр на корем с контраст без видими промени, влизане в вътрешно оделение за диагноза, нисак парат хормон и висок калций скенер на бял дроб скенер на врат- нищо. Многократно показване от мен симптоми- жалти длани, стапала на психическа основа промяна в ноктите- нищо ти няма, 150 екогрзфий нищо стеатоза ту е има туе няма потрална хипертония сащото фиброскан парво лека стеатозс после няма стеатоза и фиброза еластография опа лека фиброза пал при светилото нощо ти няма вма еднокринология хиперинсулимия и високитриглицириди вращане вав варна пак отиди на психиятар ужас и последно днес имам вече палмарен еритем пак нищо сега трябва да си направя биопсия в онко защото тука отказват ззщото дрба бил здрав а етердма незнаят нокти само сз съм ги виждсл разширени капиляри по лицето пак така питам се кьде трябва да отидеш зс да ти обарнат внимание а забрави ходене до турция и обикновен гастро доктор вижда и казва да еритем и кво да правя всички ямрт платени и фибросканинекографий и 70 пакето кръвни и много ниски трансминази алат 7 асат 12 ггт12 аф 68 бил 10 белтак 80  албомин 50.  Фиброген 2.90 преди седмица 4.2 протр време взе да се удалжава и инр и сег апа активноста взе дс псда потам има ли  ли кой да ти помогне токуда не варна не софия мед не вма там е друга работа кой да моля за помощ бог всяка вечер немога да си погледна детенцето и съпругта на 39 г да виждаш как живота се изплъзва покраи теб отслабваш всеки ден и никой не ти помага мяля ви не ме садете за моята история и все пск несе оставяте всичко на лекарите или винаги следете всшите симптоми защото за мен май няма надежда вече дано се лажа сма ...
« Последна редакция: Декември 06, 2017, 12:59:43 от Vancheto »

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007