Автор Тема:  Съмнения в диагнозата  (Прочетена 343 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Unknown93

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Остър хепатит C
Съмнения в диагнозата
« -: Август 28, 2017, 15:00:40 »
Здравейте, колеги!

Радвам се, че отново пиша тук, защото когато бях зле и имах нужда от подкрепа, разбиране и обяснение, когато разбрах за хепатита.... вие бяхте тук, за което съм Ви повече от благодарен! Но от друга страна не се радвам, защото това означава, че има проблем...... Както и да е.... Ще изложа проблема си възможно най-кратко....

През 2013 края на годината разбрах, че имам хепатит Ц при кръводаряване. Никога не съм лекуван. През 2014 отидох в Софиямед при проф. Чернев, за да направя ПСР и лечение ако е необходимо. ПСР в Софиямед при проф. Чернев беше отрицателен. Уж всичко наред. Тази година август месец, реших отново да посетя Софиямед профилактично и да пусна пак ПСР, за да видя да няма проблем, че усещах лека болка в дясното подребрие. Притесних се, отидох, пуснахме ПСР и отново ми казват, че ми няма нищо. Дотук всичко изглежда добре, но отношението на лекарите беше под всякаква критика..... Така се държаха с мен все едно съм човек втора ръка. Не съм от София и трябва да отида, за да си получа епикризата и за това им звъня (на лекарите, а не на проф.) и то какво излиза - казват ми, че резултата е отрицателен, но пък ме мотаят и не искат да ми дадат епикризата....

Нищо чудно и да си въобразявам, че съм болен, но факт е лошото отношение на лекарите към мен и опита да не ми дадат епикризата! Не знам вече в какво и на кого да вярвам! Ще кача и двете епикризи от 2014 и 2017 след като отида и взема тази от 2017.

Какво Ви е мнението? Дали може заради ПАРИ да са ме изкарали "здрав", или? Надеждна ли е Софиямед? Има ли къде да отида ЧАСТНО в някоя лаборатория и да си платя за един ПСР, за да ми е спокойно, защото чисто и просто на тях доверие им нямам!

Не искам заради техните пътеки и врътки да се окажа здрав на хартия и болен в действителност, да живея с представата, че съм здрав и след няколко години да разбера, че съм с много щети на черния дроб!

Благодаря, че отделихте време да прочетете историята ми.
Всеки човек е остров на собственото си аз. Корабокруширал след зачеването и разложил се във времето, накрая завършва сладкия си сън при акулите в морето!

Неактивен Силвана Лесидренска

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2701
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Съмнения в диагнозата
« Отговор #1 -: Август 28, 2017, 17:14:30 »
Здравей,

можеш първо да си пуснеш пср в Иван Рилски, ти си прецени обаче дали съмненията са ти основателни.
Не искам да коментирам нищо за Софиямед.

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007