Автор Тема:  Започна и моята история....  (Прочетена 7227 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Даниил Андреев

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 50
    • Профил
  • Вид лечение: Софосбувир + Даклатасвир
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: Започна и моята история....
« Отговор #30 -: Септември 22, 2017, 18:24:41 »
Предвид че на 4 седмица ти е останало малко от вируса, на 8 седмица вече е трябвало да изчезне вируса, все едно активната съставка на второро шишенце да е в минимални количества или ползваш нещо допълнително, което намаля ефективноста на лекарството като  fenobarbital, рифабутин, deksaetazon, жълт кантарион, карбамазепин, рифабутин, окскарбазепин и рифампицин, грейфрут, тъй като тези средства отделят  цитохром гликопротеин.

Неактивен spanev

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 10
    • Профил
  • Вид лечение: Софосбувир
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит C
« Отговор #31 -: Септември 23, 2017, 06:23:46 »
Предвид че на 4 седмица ти е останало малко от вируса, на 8 седмица вече е трябвало да изчезне вируса, все едно активната съставка на второро шишенце да е в минимални количества или ползваш нещо допълнително, което намаля ефективноста на лекарството като  fenobarbital, рифабутин, deksaetazon, жълт кантарион, карбамазепин, рифабутин, окскарбазепин и рифампицин, грейфрут, тъй като тези средства отделят  цитохром гликопротеин.

И аз смятах същото. Не приемам нито едно от изброените от теб неща, поне доколкото ми е извествно. Най малкото се храня идентично както през първите 4 седмици, когато от 1.5 мил товара падна на 146. Възможно ли е да е от теста, тъй като видях че при един друг лекуващ се при 8-ма седмица е отрицателен, но на 12-та седмица отново му показва наличие на вируса. При пуснат тест в друга лаборатория отново  показва отрицателен. Знам че се хващам за сламки в момента. И двата ПЦР теста са правени в ЦИБАЛАБ.

Неактивен Силвана Лесидренска

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2701
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #32 -: Септември 23, 2017, 09:31:21 »
Никой от нас не би могъл да знае какво се случва. Може и да е грешка в ПСР, може и да е от вируса. Ще знаеш след като пуснеш изследването след края на лечението и 6 м.след това. Дано всичко да е ок.

Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007