Автор Тема:  Лечение с Виекира пак  (Прочетена 418 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен pharaOm ॐ

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 24
    • Профил
  • Вид лечение: Безинтерферонова терапия (ДААС)
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит C
Лечение с Виекира пак
« -: Юни 22, 2018, 13:01:03 »
Здравейте, бих искала да попитам има сред вас, някой преминал лечение с Виекира пак? Кка му понесе лечението, страничните ефекти какви са, ще мога ли да ходя на работа по време на лечнието. Аз съмс Хепатит Ц от 2009 год. не пожелах да се лекувам с Интерферон, сега съм одобрена за лечение с Виекиракс, Ексвиера и Рибавирин - 3 месеца курс. С хепатит Ц съм , 1а генотип Ф2, ВИРУСЕН ТОВАР 145 000 КОПИЯ

Неактивен Азалия

• Немедицинско лице
  • *
  • Публикации: 7
    • Профил
  • Резултати: Успешнo
Re: Лечение с Виекира пак
« Отговор #1 -: Юни 25, 2018, 22:35:19 »
Здрасти,аз съм в самия край на двумесечно лечение с виекиракс и ексвиера. Първият месец ми беше доста сънливо и уморено,особено след приема на ексвиера (тя е сутрин и вечер,виекиракса е само сутрин). Вечер след хапчето до 30мин трябваше да съм си легнала,защото ми се приспиваше страшно много. Вторият месец,сякаш организмът ми свикна и не усещам тази тягостна умора и желание за сън. Успех

Неактивен pharaOm ॐ

• Немедицинско лице
  • *
  • Публикации: 24
    • Профил
  • Резултати: В момента съм на лечениe
Re: Лечение с Виекира пак
« Отговор #2 -: Юли 02, 2018, 15:58:47 »
Здравей Азалия, аз приключвам първата седмица от лечението. чувставам умора, но ходя и на работа. При мен се появи сякаш постепенно сърбеж по главата, зад ушите, а днес и по ръцете, казах на Доктора ми, а той отговори в краен случай да пия Лоратадин. Аз пия по 2 ХАПчЕТА вИЕКИРАКС СУТРИН + 1 ХАПчЕ ЕКСВИЕРА + 3 хапчета Ребетол; Вечер - 1 хапче Ексвиера + 2 ребетол. . Струва мис е, че именно от този ребетол ме сърби така. Моля някой , който е бил на ребетол да посдели имал ли е подобни оплаквания за събеж и как се е справил с тях. Благодаря предварително.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007