Вирусен хепатит - Обща дискусия > Общи теми

Здравейте

(1/2) > >>

Fikret:
Здравейте моля за помощ и малко успокоение. От последното ми посещение в Иван Рилски София ми откриха проблем с белтък в урината. На лечение съм с тенефовир за хроничен хепатит б от 12 години. Посетих нефролог доц. Кундурджиев направихами биопсия на бъбреците има проблем. Още не сме започнали лечение  защото е малко сложно да не събудят хепатита. Има ли никой подобен проблем. Датите малко мнения

Силвана Лесидренска:
Трябва твоите нефролог и гастроентеролог да се чуят и разберат по между си. Има и други препарати, на които могат да те превключат, за да не си на тенофовир, защото той не е ок при бъбречни проблеми.

Fikret:
Благодаря ти Силвана. Ами да говорих и доц. Антонов и ми каза че ще ме включат на baraklude. Силно се надявам да постигнем някакви добри резултати

Силвана Лесидренска:
Бараклуд е препарата :)

И Антонов е професор  :girl_wink:

Fikret:
А да объркал съм се. Аз от самото начало съм при него. Надявам се всичко да се оправи и да намерят добро решение. И друго да те питам когато ми сменят лекарството ще ми остане 1 опаковка от Тенофовир. Как да се свържа с теб ако някой има нужда да му я дадем

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия