Автор Тема:  Здражейте и от мен  (Прочетена 190 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalan75

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 4
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Здражейте и от мен
« -: Януари 24, 2019, 14:45:49 »
Моята история започна към края на 2017.Започна се с едно гадене,ускорен пулс и страшна умора и болки  по тялото.И се оказа хепатит Б хроничен.Лекувам се при Проф. Антонов.От 4 месеца съм на тенефовир на полфарма.Първо изследване на асат-135       алат-245,репликацията ми беше 112500копия.В момента асат-32 алат-33 репликация 84 копия.Биопсията показа ф2,и стеотоза 20 процента.Отслабнах с 15 килограма,и в момента не мога да кача и грам.Имам чувството че слабея всеки ден от 75 станах 60.Нещо и стомахат ми се разбърка,и незнам и какво да ям.Един лекар казва яж всичко,друг спазвай диета.Два месеца основно ядох макарони,пиех бял трън,саменто и глутамин,в момента не пия нищо,само тенофовира.Но ме претеснява това слабеене.Благодаря на създателите на този сайт,че има къде да си кажем болката.

Неактивен Силвана Лесидренска

• Global moderator
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2811
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Здражейте и от мен
« Отговор #1 -: Януари 24, 2019, 23:02:32 »
Здравей,

диета не е нужно да спазваш, освен ако нямаш някакъв друг здравословен проблем. Хроничния В не изисква да се лишаваме от нещо, даже и алкохолът е разрешен в разумни количества. Така че започни да се храниш нормално и вероятно това ще стабилизира теглото ти.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007