Вирусен хепатит - Обща дискусия > Моята история

Здражейте и от мен

(1/1)

kalan75:
Моята история започна към края на 2017.Започна се с едно гадене,ускорен пулс и страшна умора и болки  по тялото.И се оказа хепатит Б хроничен.Лекувам се при Проф. Антонов.От 4 месеца съм на тенефовир на полфарма.Първо изследване на асат-135       алат-245,репликацията ми беше 112500копия.В момента асат-32 алат-33 репликация 84 копия.Биопсията показа ф2,и стеотоза 20 процента.Отслабнах с 15 килограма,и в момента не мога да кача и грам.Имам чувството че слабея всеки ден от 75 станах 60.Нещо и стомахат ми се разбърка,и незнам и какво да ям.Един лекар казва яж всичко,друг спазвай диета.Два месеца основно ядох макарони,пиех бял трън,саменто и глутамин,в момента не пия нищо,само тенофовира.Но ме претеснява това слабеене.Благодаря на създателите на този сайт,че има къде да си кажем болката.

Силвана Лесидренска:
Здравей,

диета не е нужно да спазваш, освен ако нямаш някакъв друг здравословен проблем. Хроничния В не изисква да се лишаваме от нещо, даже и алкохолът е разрешен в разумни количества. Така че започни да се храниш нормално и вероятно това ще стабилизира теглото ти.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия