Вирусен хепатит - Обща дискусия > Моята история

Re: Моля ви - споделете как се живее с хипатит б

(1/2) > >>

Наката:
Здравейте
Някой знае ли от къде мога да закупя ваксина за хипатит Б за деца, защото в мрежата има само за възрастни?И ако не намеря може ли да се сложи от тази за големи ,като по информация за деца е на половина?

Силвана Лесидренска:
За колко голямо/малко дете говорим?

Наката:
На 9 години е голямото ми дете-анти телата му са 8.8 и се притеснявам да не го заразя.Малкия ми син е на 3 години и ваксината при него е бита скоро.
Не знам как е при други джипитата но нашето на тема хипатит е много зле." Мисля че при повечето е така"
Като прибавя и опорсвото на съпругата , беше ми необходимо 2 месеца да стигнем до консенсус,и хоп ваксини за деца в мрежата няма.
Разговарях ме с производителя или там вносителя и ще ни отпуснат 2 бройки, обаче трябва да се поръчат от аптека.Аптеката трябва да ги изисква от дистрибутор.
И още чакаме отговор.
Питам се аз от къде съм идиец или пакестанец да бях до сега да съм я бил проклетата ваксина .
Не знам кой и да попитам  аз с тази ниска времевия под 1000 колко съм заразен???

izabel:
Аптека Мина ,аз там поръчах .Мисля ,че е на  ул.Георги Софийски ,близо до Арката на Александровска болница .Успех и аз бях като Вас )))

Наката:
Мерси за отговора, мисля че другата седмица ще ми е доставят.Ако не се получи ще видя дали има такава верига в нашия град.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия