Вирусен хепатит - Обща дискусия > Моята история

Здравейте

(1/1)

kikiatanasova:
 В началото на месец юли постъпих за планирана гинекологична операция. В болницата разбрах, че съм с положителен тест за хепатит С. Операцията не се отложи. През петте дни на престоя ми изчетох доколкото бях в състояние форума :flowers: и след изписването се метнах директно в друга болниц
След два престоя в болница, положението е: хроничен вирусен хепатит С, геноптип 1b,  метавир А1, Ф 1/2.
Количествен - 30079,02 ....  149191,95 копия/мл ? тука му изгубих края кое какво е....

Подадох документи към ЗК преди 20 дни. Протоколът ми е за МАВИРЕТ- 8 седмици. Очаквам да започна лечение.

Нямам представа от колко време съм заразена с вируса и има ли начин това да се установи. От 5-6 години съм с периоди на депресия и почти постоянна умора.
Объркана съм, още осмислям положението и се опитвам да звуча оптимистично. Не изпитвам безпокойство, по-скоро отегчение и липса на всякакво желание да се размърдам. Пожелавам си прилив на енергия и изчистване на вируса. На всички вас - добри резултати :flowers:
Имам много въпроси, но това е само представяне, така че ще ги задавам по темите.

kikiatanasova:

--- Цитат на: kikiatanasova в Септември 19, 2019, 13:19:59 --- В началото на месец юли постъпих за планирана гинекологична операция. В болницата разбрах, че съм с положителен тест за хепатит С. Операцията не се отложи. През петте дни на престоя ми изчетох доколкото бях в състояние форума :flowers: и след изписването се метнах директно в друга болница.
След два престоя в болница, положението е: хроничен вирусен хепатит С, геноптип 1b,  метавир А1, Ф 1/2.
Количествен - 30 079,02  IU/ml                149191,95 копия/мл ? тука му изгубих края кое какво е....

Подадох документи към ЗК преди 20 дни. Протоколът ми е за МАВИРЕТ- 8 седмици. Очаквам да започна лечение.

Нямам представа от колко време съм заразена с вируса и има ли начин това да се установи. От 5-6 години съм с периоди на депресия и почти постоянна умора.
Объркана съм, още осмислям положението и се опитвам да звуча оптимистично. Не изпитвам безпокойство, по-скоро отегчение и липса на всякакво желание да се размърдам. Пожелавам си прилив на енергия и изчистване на вируса. На всички вас - добри резултати!
Имам много въпроси, но това е само представяне, така че ще ги задавам по темите.

--- Край на цитат ---

болен-здрав:
 Здравей!
Не знам доколко ще съм ти полезен, щото аз не съм Хеп.Ц
Доколкото знам хепатит Ц се лекува успешно на 100%
Така, че кураж и търпение!
С уважение, БОЛЕН-ЗДРАВ!

Силвана Лесидренска:
Здравей, Кики.

Желая ти успешно лечение, ако имаш въпроси, задавай ги тук, вместо по разделите, по-удобно е :)

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия