Автор Тема:  Секс с нов партньор без ваксина  (Прочетена 735 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен anti-HBs

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 93
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Секс с нов партньор без ваксина
« Отговор #15 -: Март 10, 2021, 13:36:43 »
Цитат
"сега като сме почнали", имаш предвид, че сте почнали да правите секс ли?

Почнахме и съм дала линк да чете отговорите.  :congrats:

Браво, много се радвам!  :flowers: Надявам се ти е по-леко сега, 100% ще ти е леко напрегнато, но ползите от това са в пъти по-големи и ще се отразят и здравословно добре.

Цитат
или hbsag от време на време ти и това е.

За количествения ли говориш? Или самия австралийски? Може ли да нямам австралийски, ако съм без вирусен товар? Да не съм в ремисия, а да съм го изчистила или да не си правя илюзии...

Искам да пусне изследване за антитела, при положение, че все пак той има в семейството си човек с хроничен хепатит Б... Може би това, че там нещата са се развили доста зле е причината за този огромен страх да не му се случи същото... А и то преди да се сложи ваксина, нали си се пускат изследванията... Жена ти е готина, явно много те обича, ама не искам  никой да се заразява.

Като цяло количественият ми се вижда по-добър показател, защото негативирането на HBsAg е трудна задача, но пък при теб и това не е невъзможно. Малко по-скъпо изследване е HBsAg quant ама веднъж на няколко месеца е ОК. И все пак цената му е доста по-ниска от PCR-a.

Аз съм си маниак сам по себе си също и всеки месец си пускам доста кръвни показатели, защото следя как ми се отразява хранене и тн и си водя доста детайлен журнал. В тоя ред на мисли може пък да си проследяваш ASAT/ALAT - ако има някакво реактивиране на вируса, сигурно ще си покаже и там.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007