Автор Тема:  Моите опасения в секса  (Прочетена 7837 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mimeto

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Кандидат-студент
  • Публикации: 93
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: Моите опасения в секса
« Отговор #15 -: Март 13, 2008, 17:36:30 »
Здравейте!

Това, което описвате за сухата кожа пределено е проблем. Аз самата съм станала като костенурка - суха, болезнена кожа....Преди два дни бях при дерматолог - една много мила и приятна докторка, която ми каза, че това се наблюдавало често при болни от Хепатит С. Получавало се в някои случаи от Витамин В....Изписа ми разни мазила, но ефекта съм щяла да го видя поне след два месеца.....

Поздрави!

П.С. Пожелавам ви да не изпадате в такива моменти и да се самосъжалявате!

Теди - ползвай презервативи! Удоволствието ще се намали, но не си струва да рискувате. Ако не си си слагала ваксина против хепатит В, по-добре си я направи!

Прегръдки и усмивки на всички!
щастлива мама

Неактивен bp

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 2
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон
« Отговор #16 -: Април 15, 2008, 11:47:34 »
Само бърз и конкретен коментар за секса и "Ц" - Татко съм на здраво (почти) 4 годишно момче (пу-пу да не е уроки), а съм неуспешно лекуван с интерферон от "Ц".

За детето мога да благодаря на д-р Теохаров (и на хората, които ме насочиха). Просто трябваше да разбера следното простичко нещо:

Въпросът не е свързан с лечение а с разпространение, и именно специалист-вирусолог успя да ми отговори правилно.

Иначе, да се използва презерватив е много разумно, независимо дали сте закачени или не - това само увеличава рисковете а не ги променя. Проблемите въобще не се свеждат само до хепатита.

Неактивен Jina

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 389
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
« Отговор #17 -: Април 15, 2008, 13:49:17 »
Здравей Теди  :)
Аз бих те посъветвала също като другите а и до което може би и ти си стигнала-ползваите презерватив.Верно че няма да е същото (но няма да е винаги така-след като се излекувате... :) ) но така ще ви е по сигурно,а и ще премахните и риска от забременяване напълно,което е много важнно по време на лечението ти!А за аналния секс съм чела че е доста рисковано.
Успех и повече усмивки  :-*
Давай на всеки твой ден шанса да бъде най-добрият в живота ти!

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007