Автор Тема:  Среща на потребителите в Троянския балкан - отзиви и снимки  (Прочетена 26620 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен tedibon

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1341
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: Релапс на хепатита след лечение
  • Статус: Има близък с хепатит B
Здравейте! :)
ОТкъде да започна за срещата на форума в Троянския балкан?
Магнетично място ,чудесна компания,само приятни емоции,които се помнят и пазят дълго време!

:-* :-* :-* :-* :-*  Това са благодарности за сладкото Силванче,от мен и моя син!

На всички ,които досега ,не са успяли ,по една или друга причина да присъстват на поне една среща,им пожелавам искрено да го направят!

:sweat: :sweat: :sweat:

Бъдете здрави,силни, упорити и не забравяйте ,че този форум е едно от местата,където може да питате ,и черпите информация за болестта хепатит!

Благодаря на Радо за всичко,което прави за нас!
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен Силвана Лесидренска

• Global moderator
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 3046
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
...а всъщност кафенцето се превърна в нещо повече от приятно виждане - имаше разходки по поляните,запалена каминка,винце /е, само Ели и Вальо,съпруга на Ванчето ни дразниха с него  :P / , хамак за децата, ужасно вкусна храна за която благодарим на Румен,Теди,Ванчето и Меги които се бяха погрижили да не припаднем от глад като пристигнем на вилата :) Имаше и разходка до манастира, и най-вече скривалището на В. Левски /  ;D ;D ;D вие знаете какво имам предвид  ;D ;D ;D / и някои от съфорумците си тръгнаха като най-запалени рибари с по десетина пъстърви накрая.

Наистина се радвам , че се видяхме, поприказвахме и най-вече това,че аз лично се чувствах толкова комфортно и уютно във ваше присъствие,независимо че с повечето не се бях срещала досега. Каня ви най-официално отново когато имате време и желание да ми дойдете пак на гости :)

Благодаря сърдечно за присъствието на :
Ники, който дойде чак от Велинград
Теди и Румен и Виктор, които ни уважиха от Русе
Ванчето, Вальо, Елена и нейната приятелка, които са от Стара Загора
Меги и Симона - и двете сладурки са от Велико Търново
и не на последно място главният виновник за това, че се събрахме-Радо, и Ели, която се оказа още по-голяма сладурана от колкото на снимката си тук :)

До следващата среща :)

Неактивен Eli

• Степен на активност - Докторант
  • Публикации: 705
    • Профил
    • Счетоводна кантора Елвада
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Има близък с хепатит C
Здравейте приятели :)

За съжаление хубавите неща бързо свършват и ето ни отново на работа, но с едно усещане за прекрасно изживяване, което мен лично ще ме топли цялата седмица.  :)
Най-напред искам да ви кажа, че всички вие сте страхотни!  :-* :-* :-* Това беше едно приказно пътуване, благодарение на всички вас. Истински съм щастлива, че се запознахме и че мога с чисто сърце да ви нарека приятели. Тази наша среща беше доказателство, че когато човек има желание, разстоянието няма значение:) Събрахме се от цялата страна, за да изкараме един незабравим уикенд!
Най-напред бих искала да благодаря на Силвето, която, както си представях и преди, е един разкошен човек! Благодаря й за изключителната организация и за това, че беше помислила за всичко!! Всъщност, Силве, ти изнесе цялата организация! Едно огромно благодаря за гостоприемството!!  :-* Благодаря на Теди, Румен и Виктор. Страхотни сте!! Погрижихте да се върнем добре похапнали и с някое килце отгоре  ;). Ееех, който си е майстор си е майстор - такъв пълнен заек и такава скара, никога не бях яла през живота си!! Това е за вас  :-* :-* :-* Радвам се, че се запознах с такива страхотни хора и като Ванчето и съпруга й и Ели и нейната приятелка, с Мигленка и Симона! /Ели и нейната приятелка са от Сливен, между другото  ;)/. Хммм, толкова съм щастлива, че се запознахме! И ви благодаря,че всички вие сте толкова готини!!
Каквото и да кажа ще бъде по-малко от това, което чувствам!!
Искам да си пожелаем повече такива хубави моменти и по-чести срещи! Дай Боже да имаме и още желаещи да се включат в нашите забавления и все по-малко поводи за тревоги!!
Аз знам, че всички ще оздравеете скоро и се надявам, че ще продължим да се срещаме и да си доказваме, че животът е хубав и че не се измерва в броя вдишвания, а в моментите, които ти спират дъха! За мен този уикенд беше от моментие, които ти спират дъха, за което сърдечно ви благодаря!!! :-* :-* :-*

Целувки на всички вас!!

А към тези, които не успяха, по една или друга причина да дойдат, отправям специална покана, да се включат следващия път!!! :)

За финал искам да ви кажа да не забравяте да се усмихвате и до скоро!! :)

Поздрави,
Ели
"Животът е решение, а не компромис"

Моите албуми: http://bit.ly/df4dMR

Неактивен Eli

• Публикации: 705
    • Профил
    • Счетоводна кантора Елвада
П.П. Силве, тази снимка ти е зашеметяваща! Страхотна е!!

Поздрави,
Ели
"Животът е решение, а не компромис"

Моите албуми: http://bit.ly/df4dMR

• Global moderator
    • Профил
ахахаха, виж другата http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=595.0  , след 30 г. - тя не е толкова зашеметяваща-по -скоро е ужасяваща  ;) 
нямам търпение да се съберем всички отново , че и да дойдат други съфорумци. Мислете за мястооооо  :P

Неактивен Vancheto

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Публикации: 1558
    • Профил
То май трябва да пуснем нов пост за срещата в Троян и снимчици да погледаме, ама нали чакаме Радо да свърши всичко.
Аз съм очарована от невероятното разположение на вилата, което ни даде възможност да се насладим на силата на природата.Такава гледка!
Сега гледам една градинка пълна с боклуци и едно нещастно куче и се връщам там отново и отново. :(
Благодарности на Силвето за идеята и организацията. :-*
На Радо за присъствието и най вече за форума.
На Ели за това, че е просто страхотна.
На Теди за пекания заек и питката, и на мъжа й, че ни приготви пържоли вън на барбекюто, докато всички си бъбрехме сладко до камината.
Както вметна Ели в предния пост Ели Христова и приятелката й са от Сливен.
Благодаря и, че ни возеше, ние слушахме отзад гръцка музика и се любювахме на природата.
А за следващата среща няма лошо да е при нас/Ст.Загора или околностите/, може би тогава ще дойдат съфорумци от Варна, Бургас и т.н.

Поздрави на всички!

Неактивен niki85

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 310
  • Хепатит B
    • Профил
И аз искам да споделя че се радвам че се запознахме лично.
Всички сте много готини хора и ще се радвам да се видим скоро пак.А доколкото до Троян и вилата беше  на прекрасно място със страхотна гледка....абе мноооооооооо яко си прекарахме( еле па Я ) ;D ;D ;D
Ще се радвам следващият път да се съберем още повече челяд ;)
Ако видиш някого без усмивка, дай му своята!

Неактивен migle

• Публикации: 789
  • Усмихвай се на живота
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон
E  аз какво друго да кажа след всички освен благодаря.
Беше страхотно преживяване.
Това е срещата, която най- много ми хареса.
 :-* :-* :-* :-* :-* :-*от мен и дъщеря ми

Меги

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5566
    • Профил
    • My Home Page
  • Статус: Хроничен хепатит C
И аз искам да споделя своите впечатления от срещата :)
Много се радвам, че успяхме да се съберем толкова хора и мисля, че си прекарахме много хубаво  :)
Беше хубаво, че освен за хепатита и лечението, си говорихме и за много други неща. Атмосферата беше много добронамерена, и всички бяха усмихнати и положителни.
Специални благодарности на Силви за прекрасната организация, беше се постарала да предвиди всичко, а кръчмата която беше подбрала за неделното похапване, беше наистина много добра! ::)
Благодаря и на Теди и Румен за печените зайци и скарата в събота вечер! :)
За мен тази среща беше специална и заради това, че наистина усетих и разбрах, че това, което се опитвах да направя, е имало смисъл, и че форумът може да помогне на всеки от нас да открие нови приятели.
Искам да благодаря на всички за прекрасния подарък - страхотен жест, който означава много за мен!  :-*
Благодаря ви!!!

Да си пожелаем на следващата среща да бъдем още повече и да си прекараме още по-весело и приятно :)

p.s. Цяла вечер се опитвам да кача снимките, но имам проблем с връзката и едва качих 15 снимки от 130-те, които имам. Утре вечер ще пусна линк към албума.

Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5566
    • Профил
    • My Home Page
И така, ето и обещаните снимки  :D
Това сме ние в пълен състав на Троянския манастир:

Можете да видите целият албум с моите снимки на този адрес: http://www.flickr.com/gp/28575459@N00/t37ep3
Искам да уточня, че всички тези снимки не са публично видими, а могат да бъдат видяни само през този линк, който съм пуснал тук. Ако искате да видите някоя от снимките в пълен размер, можете да кликнете на бутона "All Sizes" над всяка една снимка. Когато кликнете на линка "View as slideshow" в началната страница на албума, ще можете да гледате целия албум като презентация.

Всички снимки имат добавена локализация /можете да видите къде точно е снимана дадена снимка на сателитната карта/, но тази възможност не е достъпна за "скритите" албуми.
Заради това, съм сложил публични 39 от снимките в албума, за които вече бихте могли да видите конкретното място, където е правена снимката. Тези снимки са видими от всички и са на този адрес: http://www.flickr.com/photos/radoslav_rusinov/sets/72157604331661631/
Как можете да видите къде точно е снимана дадена снимка:
Когато отворите някоя от публично-достъпните снимки, встрани вдясно има линк, с надпис, подобен на този "Taken in Oreshak, Lovech   (map)". Тогава можете да кликнете на "map", и ще ви се отвори карта, а с бутоните "+" и "-" можете да приближавате или намалявате мащаба на сателитната снимка.
За съжаление, снимките са правени в планинска местност и за нея няма много близка карта, за да се види например покрива на самата вила "Маргатина" например  ::)
Ето примерна снимка, която съм правил, на която картата е много подробна, и можете да видите и самите сгради: http://www.flickr.com/photos/radoslav_rusinov/2233477270/

Надявам се никой няма нищо против, че публикувам снимката му във форума. Ако някой има притеснения, нека веднага ми пише.

Поздрави,
Радо
« Последна редакция: Април 01, 2008, 13:14:04 от Radoslav Rusinov »
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.

• Global moderator
    • Профил
Държа да отбележа няколко неща:

1. срам ме е да публикувам моите снимки, които се оказаха няколко,всичко друго са размазани пръсти /  ::) /  Браво Радо, че твоите са толкова хубави.

2. Трябваше да подбереш повечко на които изглеждаме прежълтели,повяхнали- с всичките тия  отрупани маси и хора, кой ще ни повярва,че сме болни?  ;)

3. ааа,третото е да ти благодаря ,че си си направил труда да ги качиш,за да можем всички да им се радваме.

Неактивен tedibon

• Публикации: 1341
    • Профил
  • Статус: Има близък с хепатит B
Чудесни снимки ,Радо!
Виктор опита да прати някои снимки на посетители от форума ,но не знам дали успя!Може би най -сигурно беше да ги пратя на теб,за да ги видят като твоите,може и да го направим!Но с уговорката,че ще ги качиш,когато имаш време,защото не ми е удобно да те натоварвам!

Неактивен Maryana

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 303
  • Не спирам да се надявам!
    • Профил
  • Резултати: В момента съм на лечениe
Страхотни снимки! Изглеждате толкова щестливи, колко малко му трябва на човек... Мога само да съжалявам, че не бях с вас на това приказно местенце. Добре поне , че ще мога да си гледам снимките от време на време и да се радвам. Следващия път /да не се заричам много/ ще направя всички възможно и аз да дойда с родата ;D :-*

Неактивен migle

• Публикации: 789
  • Усмихвай се на живота
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон
Снимките са страхотни.И не само аз мисля така на Симона много ги харесаха.
Благодаря ти Ради, че така се грижиш за нас.
Дано да си разбрал колко сме ти признателни.

Поздрави от мен и Симона :-* :-* :-*

Неактивен nevron

• Публикации: 700
  • хепатит "С"
    • Профил
    • metalni-vrati.net
Здравейте!
Много сте хубави! Радвам ви се искрено за преживяването и се надявам в скоро време и ние да можем да присъстваме на някоя от срещите на форума.
Поздрави!

П.П. Аз успях да разпозная всички!
"...Не се надявам на нищо.
Не се страхувам от нищо.
Свободен съм!..."

Nikos Kazandzakis
www.metalni-vrati.net

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007