Вирусен хепатит - Обща дискусия > Общи теми

Здравейте!

(1/4) > >>

onogur:
Здраве желаем на всички съфорумци:)

Аз съм студент по медицина 5 курс във Варна.Сега уча в момента Гастроентерология и Инфекциозни болести-специалности свързани с хепатита.На лято ще имам изпити и по двете.Ще се радвам ако мога да помагам с моите познания,въпреки че още се обучавам. :)

Силвана Лесидренска:
.... или ние да помагаме с нашите знания?  ;)

Това на шега. Радвам се да те "видя" сред нас , добре дошъл и се надявам да си бъдем взаимно полезни.

Късмет с преборването на такива сложни материи като гастроентерологията и инфекциозните болести. :) :) :)

Силвана

anita:
Здравей!

Едно професионално мнение винаги е добре дошло.

nevron:
Здравей!
Май това до сега не се е случвало. Медицинско лице или както е в случая бъдещо медицинско лице, да се регистрира и участва в нашия така мил и тачен форум, с цел обогородяване информацията свързана с Хепатологията и Гастроентерологията. Със сигурност и за теб ще бъде полезен този форум. Надявам се да се чувстваш добре сред нас.
Поздрави, здраве и успех!

Maryana:
 Здравей и от мен :D, приятно съм изненадана от желанието ти да помагаш и да се интересуваш от нас-пациентите. Смятам, че това е страхотно. Жалко, че повечето студенти не са като теб. Приветствам идеята и се радвам на това, че се включваш сред нас. Хип Хип Ура има светло бъдеще! ;D

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия