Автор Тема:  Къде да си направя изследване за хепатит Б в София ?  (Прочетена 5319 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен gafcata

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 1
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешно завършенo - чака резултати
Здравейте. Преди 2 години и половина ми направиха изследване и ми казаха , че имам хепатит Б. Бихте ли ми казали къде мога да отида да си направя изследване в София. Някое сигурно и проверено място. През този период не съм си правил повторно изследване и не съм правил консултация със специалист. Възможно ли е да е изчезнал ? Искам да си направя изследване и да поговоря със специалист за резултатите от него.

Неактивен Силвана Лесидренска

• Global moderator
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2777
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
Здравей,

Изследване за хепатит Б може да си пуснеш във всяка една лаборатория, мога да ти препоръчам Цибалаб или Кандиларов (хубавото при тях е,че може да си провериш резултатите по интернет и не е нужно да се разкарваш повторно ).

адресите на Цибалаб: http://www.cibalab.com/contacts.php
Кандиларов: http://www.kandilarov.com/

Неактивен Мери_

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2373
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Здравей и от мен!

По принцип австралийския антиген в 1-2% от случаите на хроничен хепатит се случва и сам да си изчезне. Но това са много малко щастливци, които могат да се похвалят със спонтанна сероконверсия.
Стискам палци да си някой от тях и да се похвалиш, че австралиеца е изчезнал сам!
Но ако това не се е случило трябва на всеки 3 месеца да си следиш чернодробните ензими и да се консултираш с лекар специалист, за да си наясно какво точно е състоянието ти и дали е нужно лечение.

Поздрави,
Мери
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007