Автор Тема:  Интерферон а-2а и Escherichia Coli  (Прочетена 4428 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен katia

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 298
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон
  • Статус: Хроничен хепатит B
Интерферон а-2а и Escherichia Coli
« -: Май 22, 2008, 16:03:55 »
Здравейте, искам да споделя, че след лечение с Интерферон а-2а имам положителен резултат за Escherichia Coli. Имам дразнене в гърлото и подутина около слюнчестите жлези. А ето тук пише, че за разработката на този Интерферон се използва манипулиран щам на Esch.coli: http://www.lekar1.front.ru/Data/346943.htm

Ако искате пишете по темата.

Неактивен nevron

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Докторант
  • Публикации: 701
  • хепатит "С"
    • Профил
    • metalni-vrati.net
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: Интерферон а-2а и Escherichia Coli
« Отговор #1 -: Юни 01, 2008, 11:20:40 »
Здравей, Катя!
С теб се засякохме във чат канала и не успяхме да говорим достатъчно върху темите, които си поставила тук. Така се получи, защото аз използвам чат канала за разтоварване и рядко ми се говори за хепатита там. Прости ако има нещо!
Имам един въпрос към теб: на статуса ти пише успешно приключено лечение, а пък в тази тема пишеш, че резултатите са положителни. В смисъл, положителни за това, че са отрицателни или...???
Поздрави!
"...Не се надявам на нищо.
Не се страхувам от нищо.
Свободен съм!..."

Nikos Kazandzakis
www.metalni-vrati.net

Неактивен katia

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 298
    • Профил
  • Вид лечение: Интерферон
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Интерферон а-2а и Escherichia Coli
« Отговор #2 -: Юни 02, 2008, 10:22:24 »
  Имам положителни данни за наличие на E. Coli в гърлен секрет по повод изследване за увеличен лимфен възел. Това е друга тема, помислих си, че може да има връзка като страничен ефект от лечението с Интерферон, а не че Хепатита ми създава проблеми.
  Единственият страничен ефект от Интерферона, който се прояви при мен по време на лечението беше косопад, но отмина.
  Лечението беше успешно, защото бях HBeAg - позитивна, а сега съм HBeAg - негативна и трансиминазите ми бяха 300, а сега са в норми и не са излизали от норми вече 9-10 години, т.е. състоянието е значително подобрено. Лекарите са доволни.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007