Автор Тема:  Бързо възстановяване, след края на лечението  (Прочетена 10725 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен sneji

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 312
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит C
Здрасти Силви.Аз лично ти благодаря за пожеланието и мисля,че за всеки това би бил мечтаният :gift:
Радвам се за теб и за най вече за твоите отрицателни резултати :flowers2: и още повече се радвам за твоята дъщеричка какво по хубаво има от това за един  родител детето му да е здраво това е най голямото богатсво!И Силви много те моля не се самообвинявай ти не си виновна за това,че другите са небрежни по отношение на своята работа и не спазват необходимата дезинфекция не мисля,че някой носи отговорност за действията на другите и затова те как си вършат работата,  не се чувствай виновна,защото ти нямаш вина- единствената ти вина е че си прекрасен родител отговорен до безкрайност,който обича своето детенце безгранично.Мисли за хубавите неща,който тепърва ще предстоят на твоята дъщеря и колко хубав ще е нейният живот занапред,радвайте се на живота и гребете с пълни шепи щастието,което е пред вас!!!
Засега всичко добро от мен! И едно пожелание за твоята дъщеря,което е от моето лично творчество надявам се да и хареса: - Нека животът и бъде букет от цветя,в който никога да не увяхват щастието и радостта и да бъде вързан с панделка на любовта,да цъфти и хубавее и занапред само да се смее!!!!!!!!!

Неактивен Silvi

• Немедицинско лице
  • Публикации: 276
    • Профил
  • Статус: Има близък с хепатит C
         Обещах ви да ви напиша какви са резултатите от изследванията:
Изследвания   Изх.   2 с.   1м.   2м.   3м.   7м.   9м.   12м.               1 месец след лечението
Хемоглобин   144   96   94   119   123   113   113      118                                              134
Еритроцити   5   3,8   3,18   3,65   3,6   3,72   3,79      4,14                                              4,44
Левкоцити   7,4   4,2   3,9   3,7   7,3   3,6   3,5           3,4                                                6,4
Тромбоцити347   215   208   204   205   163   167      145                                               246
АСАТ           40      28   38   37   27   26                    17
АЛАТ           61      35   44   43   26   18                   14
ГГТП            20      33   34   38   26   26                   21
АФ              89      91   101   135   120   146           160

Това е движението на кръвните показатели преди, по време на лечение и 1 месец след лечението. Днес й направиха изследване на пълна кръвна картина. Биохимичните изследвания реших да направя по-късно, защото не смятам че ще има кой знае каква промяна за 1 месец, а пък тя дойде много късно в болницата и за биохимията трябваше да чакаме. Резултатите й са направо чудесни. Още едино доказателство, че възстановяването след лечение става много бързо.  :clap:

Силвия 

:flowers:  :flowers2:  :bravo2:   :love5:   

:flowers:    :dance:    :laugh:

:bravo2:    :clap:    :bye2:   :bye:

Неактивен Мери_

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 2373
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Вид лечение: Интерферон
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Хроничен хепатит B
Re: Бързо възстановяване, след края на лечени
« Отговор #17 -: Юни 13, 2008, 20:15:18 »
 :clap: :clap: :clap: :bravo2: :bravo2:  :bravo2: :congrats: :congrats: :congrats: :bye2: :bye2:  :dance: :dance:
 :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5569
    • Профил
    • My Home Page
  • Резултати: Успешнo
Да, по всичко личи, че се възстановява чудесно, и то за съвсем кратко време!  :good: :clap:
Пожелавам и все такива резултати и занапред! :congrats: :flowers:

Поздрави,
Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.

Неактивен Vancheto

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1558
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
Силви, ти си чудесна майка. :love:

Повече да не сме чули такива  самообвинения. :punish:

Аз обичам майка си, но много бих искала да е малко по-съпричастна към лечението ми.
И съпругът ми много не се ангажира с този проблем.....В смисъл, че прави каквото може, работи на две места, помага с децата,  в домакинството, но на мен повече ми трябва някой който ме държи за ръката. :love3:
Бих искала в този момент да имам майка като теб.
Искам да се предам в ръцете на някой, който да мисли за лечението ми и да ме съветва. :whistle:
Писна ми вече 4 год.сама да търча по доктори, изследвания, да си блъскам акъла как да постъпя и дали постъпвам правилно.И това докато лекувам ту ангината на сина, ту вируса на дъщерята, ту успокоявам свекърва си :girl_angel:/ че ако и се стовари пети инсулт, познайте на чия глава ще е пак/
И единствените хора, с който мога да си  поговоря и са в час с проблема ми, сте вие. :chat:
Силви, може ли така и така си набрала инерция да се погрижиш за мен :ashamed2:

Неактивен Silvi

• Немедицинско лице
    • Профил
    Здравей Ванче,

На драго сърце приемам офертата! В характера ми е заложено да помагам на хората и съм всеотдайна не само към семейство и близки.
    Е, малко ще ме затрудниш в прехода от северна до южна България, но ще се справя! Освен това за мен е удоволствие да посещавам вашия град. Той е един от най-хубавите градове в България.  :angel:  :love5:
             Целувки: Силвия :flowers:

Неактивен Vancheto

• Модератор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1558
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: Повторно лечение
Много ни е хубав града, нали?!
Аз много го обичам. :love:

Сега е най-приятен за разглеждане.Народа не се е изнесъл по почивки още.Навсякъде е зелено и мирише на липи. :whistle:
Имаме за всеки вкус по нещо.  ;)
Другия град, който харесвам е Варна.Разходка с влакче в Морската градина.Ееееех............. :fun:

Всички преминаващи през Стара Загора съфорумци/нали е центъра на страната, пък и сега е времето за пътуване/са длъжни да отделят един ден за мен.  :witch:

Силвия, много ще се радвам наистина, ако се видим.  :yahoo:

:bye:

П.С.Къде живееш всъщност?

Неактивен Silvi

• Немедицинско лице
    • Профил
    Ванче,
    Ние живеем във Враца. Така, че много бързо се стига до Стара Загора - на скок през Балкана, малко на изток и сме там!   :laugh:

Сега, извън майтапа, наши близки живеят в Стара Загора /в близост до Аязмото/ и когато пътуваме за морето винаги им гостуваме. Много харесвам този град, наистина съм влюбена в него. Много красив център, а за прекрасните паркове и зеленина ... просто са невероятни!
     Аз също много ще се радвам, ако се видим с теб, и разбира се с всички наши съфорумци. Нека това да бъде покана за всички. За мен е проблем пътуването, защото не съм шофьорка, а моя мъж след инфаркта не се наема на дълги пътувания, а за море трябва за забравим.

Поздрави и целувки  :flowers: Силвия

Неактивен ehristova

• Немедицинско лице
  • Публикации: 385
    • Профил
  • Резултати: Успешнo
Силви, много се радвам за дъщеричката ти.
Тъй като все по рядко имам възможност да влизам във форума едва днес научих хубавата новина. Пожелавам ви всички неволи да останат в миналото и само хубави моменти занапред....

Успех и целувки!

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007