Черният дроб > Хепатопротектори и билки за подсилване на черния дроб

Sulfasalazin - против фиброза и артрит и даже реверс на леки цирози!? ...

(1/1)

Sciencemax:
Sulfasalazin - лекарство за артрит в продажба  за което се твърди , че води до намаляване на фиброзата и за реверс при цироза.

anita:
http://bda.bg/images/stories/documents/bdias/20323s.pdf

Листовка за пациента

Sciencemax, в листовката го дават като противопоказно при чернодробни нарушения. Ти от къде имаш информацията, че намалява фиброзата? Дай малко повече инфо ако обичаш.

tetibulka:
Хъм,
след развъръзката с Алиниа, съм склонна да вярвам, че и в това има нещо рационално. Не че ще хукна утре да купувам Сулфасазалин за фиброзата на Краси, или ще го препоръчам на друг да го направи, но всепак си струва да се почете по темата.

Много ми е късно за четене тази вечер, но пуснах в Гугъл и да - има такива изпитания (американско, италианско и кубинско, доколкото видях). Остава уговорката, че все още са изпитания...

Дани

anita:

--- Цитат на: tetibulka в Март 30, 2010, 22:40:40 ---Хъм,
след развъръзката с Алиниа, съм склонна да вярвам, че и в това има нещо рационално. Не че ще хукна утре да купувам Сулфасазалин за фиброзата на Краси, или ще го препоръчам на друг да го направи, но всепак си струва да се почете по темата.

Много ми е късно за четене тази вечер, но пуснах в Гугъл и да - има такива изпитания (американско, италианско и кубинско, доколкото видях). Остава уговорката, че все още са изпитания...

Дани

--- Край на цитат ---

Амииииииии чакаме някой да преведе за какво точно става въпрос. Аз съм далеч от мисълта, че Sciencemax го пуска ей така. Знам, че много се рови за вскичко всързано с хепатита. Само моля за малко повече конкретност.

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия