Други чернодробни заболявания > Чернодробни проблеми без поставена диагноза

Нов субект с хепатит С

<< < (2/11) > >>

е_1989:
антителата ги имам 100% но дали го имам вируса не знам.как да разбера? ако го имам вируса хепатит с  ще мине ли от само себе си?или ще го имам в себе си и ще заразявам хората?

Радослав Русинов:

--- Цитат на: emilia1989 в Ноември 06, 2008, 22:11:23 ---антителата ги имам 100% но дали го имам вируса не знам.как да разбера? ако го имам вируса хепатит с  ще мине ли от само себе си?или ще го имам в себе си и ще заразявам хората?

--- Край на цитат ---
Антитела няма как да се появят без вирус, това се опитвам да кажа. Как може имунната ти система да реши да произвежда антитела за нещо, с което никога не се е сблъсквала!? Или сигурно си гледала някой научнопопулярен филм за хепатита и имунната ти система се е стреснала и е решила да произведе малко антитела, ей така, за всеки случай.  :pardon:

Радослав Русинов:

--- Цитат на: emilia1989 в Ноември 06, 2008, 21:47:51 ---Е ко да разкажа за себе си?Направих си в кабкис изследване и излезе положително.напраих си пак и пак положително.отидох при личната нямаше я беше само сестрата и ми каза че за антитела теста може да не е верен.да съм била в контакт с болен  но да нямам вируса а само фалшиви антитела.лаборантките ми казаха че е високо нивото на антителата ми.

--- Край на цитат ---
Повтори ли изследването за антителата в друга лаборатория, или пак в същата?
А сестрата, дето ти е казала това дълбокомислено заключение в кой учебник го е прочела!?! Какво значи "фалшиви антитела", не съм чувал за такова нещо при хепатит C?!?

Радослав Русинов:

--- Цитат на: emilia1989 в Ноември 06, 2008, 22:11:23 ---антителата ги имам 100% но дали го имам вируса не знам.как да разбера? ако го имам вируса хепатит с  ще мине ли от само себе си?или ще го имам в себе си и ще заразявам хората?

--- Край на цитат ---
За да разбереш дали имаш вируса трябва да си направиш изследване, което се казва PCR. Повече за него можеш да прочетеш тук: http://hepatitis-bg.com/forum/index.php?topic=111.0
Отговорите на въпросите, които задаваш са във форума, просто трябва да спреш за малко и да се поровиш и да прочетеш някои от темите. Тези неща са обсъждани многократно тук. Разбирам, че искаш да научиш всичко на минутата, но от половин час седя и и пиша отговори на твои постове и на лични съобщения. Влез в чата ако искаш, за да ти обясня някои от нещата, тъй като явно обичаш чата, гледам че форума го ползваш като чат.

Мери_:

--- Цитат ---сестрата и ми каза че за антитела теста може да не е верен.да съм била в контакт с болен  но да нямам вируса а само фалшиви антитела
--- Край на цитат ---
Радо, тези "фалшиви антитела" просто са си за номинация на седмицата!!! :laugh: :laugh: :laugh: :wink2: :wink2: :wink2: :wink2:
А сестрата, дето е сътворила този бисер също ще трябва да бъде номинирана! :angry3: :angry3: :angry3:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия