Поддръжка и администрация на форума > Предложения и отзиви

Уморени стари пушки?

(1/4) > >>

tetibulka:
Това се случва все по-често и аз разбирам хората, които се фрустрират.
Когато аз написах първия си пост преди три години и половина имах повече от 5 отговора за 10 минути.
Това спаси живота ми (или поне го удължи).
Сега сме уморени.
Има поне десетина човека, които са отговаряли редовно преди 3 години, а сега четат и не пишат. Разчитат, че някой друг ще напише. Ама и другият някой разчита, че нещо си. И наистина има хора, които висят с часове за отговор, а са шокирани, вцепенени и всичко добре познато останало.
Аз също съм от уморените, но ми е едно такова виновно. 
И ако на С-фронта нещата са все още прилични (благодарение предимно на Ели), то В-фронтът е доста зле...според мен.
Дайте да натиснем клавиатурите, а?

Дани

anita:

--- Цитат на: tetibulka в Април 23, 2012, 23:01:34 ---Това се случва все по-често и аз разбирам хората, които се фрустрират.
Когато аз написах първия си пост преди три години и половина имах повече от 5 отговора за 10 минути.
Това спаси живота ми (или поне го удължи).
Сега сме уморени.
Има поне десетина човека, които са отговаряли редовно преди 3 години, а сега четат и не пишат. Разчитат, че някой друг ще напише. Ама и другият някой разчита, че нещо си. И наистина има хора, които висят с часове за отговор, а са шокирани, вцепенени и всичко добре познато останало.
Аз също съм от уморените, но ми е едно такова виновно. 
Дайте да натиснем клавиатурите, а?

Дани

--- Край на цитат ---

О, Дани, Дани, хайде де разпиши се малко.  Липсва ми хапливият ти език.
Права си, че в определен момент се отдръпваме от писането ама всеки има нужда от глътка въздух. Натоварващо е всеки ден да четеш и пишеш за хепатита и да съпреживяваш всяка една история. Хубаво е, че има някаква приемственост. Хората, които пишеха преди 4 години сега са наполовина останали, но пък има нови, които отговарят редовно. Не можем на никого да се сърдим и да изискваме.

tetibulka:
Не, няма как да се сърдим или изискваме.
Просто ще е добре да не се държим като ощипани, когато поредният шокиран човек ни обвинява в неглижиране. Щото наистина то неглижираме, особено на В.

Дани

Радослав Русинов:
Дани, на всички се отговаря. И това е задължително. Никой не се неглижира.

eli13:
Себекритичността е хубаво нещо, но не изпитвам грам чувство за вина.
Доволно голяма част от свободното ми време отива в този вид дейности - да не кажа направо цялото.
Постоянно подкрепям хората ни във Фейсбук, по телефона, а и тук - във форума.
За да се поддържат човешки отношения обаче, е нужно елементарно възпитание, дипломатичност и уважение.
Мисля, че всички тук в един момент сме били като гръмнати от новината за хепатит, но не сме си въобразили, че ни се "дължи" съдействие и помощ от околните, а по-скоро сме били благодарни, когато са се отзовали на нуждата ни от съвет.
Така че много моля да се намери баланса и златната среда.
Ще пишем и ще отговаряме, но няма да допусна разни образи да ме прицелват, да ми държат сметка и да ме обиждат.
Много е просто.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия