Други чернодробни заболявания > Чернодробни проблеми без поставена диагноза

Какво става? Помогнете!

<< < (11/11)

dejavu7:
Мисля ,че си избрах д-р Балабанска... от тези който ми изброи Руми...бях решила да отида при доц.Кацаров ,но случайно попаднах на една статия за болницата и за него мисля и се отказах...но тази докторка дали е добра с диагнозите?Тъй като моя случай е по сложен явно...Ще се радвам ако и Радо се включи с мнение,някъде бях прочела мисля негово мнение за лекар ,че е добър диагнозтицик...но за кого ставаше дума забравих :ashamed2:

Лорей:

--- Цитат на: Радослав Русинов в Ноември 30, 2012, 03:20:16 ---Здравей, Рали,
Според мен ти трябва гастроентеролог, който е много добър диагностик. Такъв е доц. Кацаров от ВМА-София, препоръчвам ти да си запишеш час за преглед при него. Знам, че сигурно ще ти е доста трудно и сложно да дойдеш до София, но ти вече си опитала всякакви други варианти, които не са помогнали.

Поздрави,
Радо

--- Край на цитат ---

В темата ти по-назад е, много просто. Балабанска също е добър вариант, аз съм при нея.

qiqi:
За Кацаров има доста противоречиви мнения.....За Балабанска има доста добриотзиви .Аз  се лекувах при проф.Антонов и ти го препоръчвам.

dejavu7:
Не е ли странно ,че билирубина и алкалната фосфата не са завишени ?Това има ли някакво значение за диагнозата?На всички хора с вирусни хепатити ли се завишават?Ох нямам търпение вече да имам диагноза и да се свършва!!!Сега съм по притеснена като не знам какво ми е...!Дали е възможно да  нещо от секциото (операцията или пълната упойка)?Временно?Въпреки че минаха почти 6 месеца от тогава...
п.с.Бихте ли ми дали телефон за записване за час при проф.Антонов и д-р Балабанска,все още се колебая при кого да ида,а ще ходя към София в началото на март, от сега ли трябва да звънна за час?Благодаря!
поздрави: Рали

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия