Повече за вирусния хепатит > Терминология, статии и обща информация за болестта

остър хепатит б

<< < (2/11) > >>

roni_c:
Можеш да ядеш всичко без да прекаляваш.За предпочитане свежи органични неща без консерванти.В колбасите има консерванти затова не са за предпочитане.По-добре прясно месо(естествено сготвено),зеленчуци и плодове.Избягвай чипсове,кроасани и всякакви полуфабрикати.

nikolai1221:
рони много ти благодария за инфото  а слет като пия хепасеиф с плус и хепасеиф тези хепапротектори добрилиса и сьщо искам да питам пия на гладно елтирокс слет като ме оперираха дали пречи елтирокса на черня дроп мерси предварително

nikolai1221:
мога ли да ви попитам при остър хепатит б в кои месец утихват нещата защото по ниакога нямам много сили все още ниямам 2месеца как са ме отписали

nikolai1221:
когато асат и алат са в норма при остър б хепатит по някога имам отпадналост и тежест нормално ли е

mravche_ot_gorata:

--- Цитат на: nikolai1221 в Ноември 15, 2016, 16:23:42 ---когато асат и алат са в норма при остър б хепатит по някога имам отпадналост и тежест нормално ли е

--- Край на цитат ---
Привет, Николай,  :bye2:

според мен е нормално. Важно е да се пазиш. Надявам се от болницата да са ти дали указания за диета, т.е. храни, които трябва да избягваш, за да се възстановиш напълно. Също с натоварванията внимавай. Просто ги избягвай - половин година е кратък период, нека се излекуваш напълно. Тук във форума има много полезни теми за пазенето на черния дроб - хранене, двигателен режим, кое как влияе, какво да се откаже и т.н.  :book_read: Ти дори вече си писал в една от тези теми. Тъй като захладня, въздържането от физически натоварвания е по-лесно  :girl_wink:

а ти къде се намираш? сякаш нямаш кирилица на компютъра.
Стискам палци да се оправиш, да се изчисти вируса и никога повече да не се наложи да четеш тук, освен за развлечение.
 :girl_angel:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия