Автор Тема:  "Св.Иван Рилски"-най-после светлина на хоризонта  (Прочетена 4448 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен danihaleva

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 438
    • Профил
  • Вид лечение: Нуклеозиден аналог
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Има близък с хепатит B
В болницата има промяна по отношение на организацията на работа :clap: :clap: :clap: :clap:.Време беше.Сега с писането на протоколи се занимава само д-р Атанасова,доц.Антонов е завеждащ на Гастроентерология.За нас това си беше новинка.Като си спомня какво ходене по мъките беше с предишните протоколи....  :crying2:Ако някой знае точния кабинет в кйто приема документи до 14ч.нека го уточни.Знам че е или 16 или 18.Тъй като не ги отнесохме ние не съм сигурна.Надявам се че бях полезна поне малко.
Аз знам,че нищо незнам

Неактивен tedi

• Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1168
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: "Св.Иван Рилски"-най-после светлина на хоризонта
« Отговор #1 -: Октомври 27, 2009, 18:50:02 »
Мдааа добре ,че беше д-р Атанасова,много е мила.Тя писа и моя втори протокол,който се падаше през отпускарския сезон.Тогава д-р Желев бе отпуск а неговия подпис трябва да е на протокола.Та не знам какви чудеса е извършила,но аз до седмица имах готов за подаване в ЗК протокол.
А и тя мен ме помни много добре.Тя бе стажанка в Иван Рилски и ми пишеше епикризата на 3 тия месец от лечението,бяхме долу в кабинет 18,та тогава и се обадиха да и съобщят,че е приета да специализира точно в тази болница,което било много желано от нея.Тогава тя не можа да се въздаржи и се разплака от радост,и аз барабар с нея,някак си станах  съпричасна с нейната радост и се разцифкарих и аз.

Неактивен Силвана Лесидренска

• Global moderator
  • Степен на активност - Доцент
  • Публикации: 3083
    • Профил
    • ХепАктив - сдружение за борба с хепатита
  • Резултати: Повторно лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #2 -: Октомври 28, 2009, 00:04:01 »
Хей,само едно уточнение- Атанасова не е ли една сладурана с очила и много къдрава дълга коса? Ако е тя, е просто...  :flowers4:

Неактивен tedi

• Степен на активност - Доктор на хепатитните науки
  • Публикации: 1168
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
« Отговор #3 -: Октомври 28, 2009, 08:08:42 »
Хей,само едно уточнение- Атанасова не е ли една сладурана с очила и много къдрава дълга коса? Ако е тя, е просто...  :flowers4:
Аха същата е.Даже ,ако помниш в този ден,когато тя ми писа документите се запознахме с тебе.
Помнош ли как ти се бях нахилила ка'т зелка очаквайки едвали не да ме разпознаеш,после малоумницата ми стопли,че аз тебе съм те виждала на снимка ама ти мен не и няма как да ме познаеш. :kiss:
« Последна редакция: Октомври 28, 2009, 09:09:54 от tedi »

Неактивен danihaleva

• Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 438
    • Профил
  • Резултати: В момента съм на лечениe
  • Статус: Има близък с хепатит B
« Отговор #4 -: Ноември 07, 2009, 14:50:51 »
Не мога да не похваля д-р Атанасова,която не познавам лично.За една седмица протокола бе написан и подписан и сега спокойно ще го подадем в РЗОК.Тъй като племенницата ми бе натоварена с тежката задача да отнесе документите и след това да изпрати обратно готовия протокол,се наложи да се сблъска с неучтивото отношение на моите колежки.Тя беше изключително възмутена.Добре,че не всички са такива.
Аз знам,че нищо незнам

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007