Вирусен хепатит - Лечение > Лекари - специалисти

доктор Мария Атанасова от Варна???

(1/4) > >>

vandal:
Здравейте
Седя си и се чудя аз, че ме преглежда една докторка - Мария Атанасова от Варна, а нищо незнам за нея. Някой от форума чувал ли е нещо за нея като за специалист и изобщо някакъв отзив???

msvetlinov:
Здрасти ;)
Бил съм на преглед при нея и имам изключително негативно мнение за нея. Не знам дали я хванах в лош де или й беше дошло, но се държа отвратително. Не ми даде никаква информация относно състоянието ми, а направо ме отряза казвайки ми, че "не ставали така нещата" без да ми каже аджаба как стават тея неща.Аз пък не й останах длъжен и й обясних, че с такова поведение няма да стане доцент като баща си скоро. Сестрата й, виждайки гадното й държание изглежда и дожаля и излезе след мен да ми каже какви профилактични изследвания да си правя следващите 6 месеца и пак да съм се появил.
А иначе за компетентността й не мога да говоря, защото изобщо не стигнахме до този етап да покаже от какво и колко разбира. Лично аз ти препоръчвам обаче да отидеш направо при доцент Коцев, от когото зависят решенията относно кой отива не лечение и кой - не.

vandal:
На мене ми изглеждаше много мила жена...нали за Мария Атанасова говорим, а не за Антония Атанасова...Обясни ми всичко което се сетих да я попитам...а що се касае за Коцев - той трябва да ми разпише протокола за отпускане на лечение, и евентуално след около 1.5 - 2 месеца ще се срещна с него ако иска да се видим лично...ако не вземам си лекарствата и газ...

anita:
Здравейте! За д-р Мария Атанасова съм чувала, че е наи-добрата, но тя неработи по ЗК. Ходила съм при нея преди десетина години по друг повод. Наистина беше много мила и любезна. Преди месец ми поставиха диагноза хепатит С
и моя личен лекар ме насочи към д-р Пенчева  в поликлиниката на окръжна болница. Някой чувал ли е нещо за нея. Към кой лекар бихте ме насочили  във варна

lili_ana:

--- Цитат на: anita в Февруари 21, 2008, 18:31:14 ---и моя личен лекар ме насочи към д-р Пенчева  в поликлиниката на окръжна болница. Някой чувал ли е нещо за нея. Към кой лекар бихте ме насочили  във варна

--- Край на цитат ---
-Анита,не отивай при Пенчева-тя е тази,която каза,че имам хроничен,ама съм смао носител на хепатита ,само след преглед на ехограф и чернодробни ензими.да не казвам,че установи,че имам увеличен далак и според сегашната ми лекарка-това е проблем,а за Пенчева не беше,но иначе взима по 40 лв за преглед.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия