Вирусен хепатит - Лечение > На лечение съм

Нов потребител с хепатит С-на лечение

(1/2) > >>

Toshko:
Здравейте!Не съм сигурен дали постът ми е на правилното място,но не успях да създам ножа тема.ддНа кратко преди около 2 години разбрах 4е съм "горд" собственик на хепатит с ,генотип 1а.Живея в Англия и след малко ходене по мъките все пак ми отпуснаха ле4ение с Зепатиер и Рибавирин за 16 седмици.ПСР на 4етвъртата седмица ми е по малко от 15 iu/ml.Извинявам се за не компетентния въпрос,но бих искал да попитам дали е резултатът е нормален за този етап от ле4ението ми?Ин4е асат и алат са ми в норма.Благодаря   :smile:

Силвана Лесидренска:
Здравей, Тошко,

създадох ти своя тема  :girl_wink:

Да, резултатът ти е нормален. С какъв ПСР стартира?

Toshko:
Здравей!Благодаря за бързия отговор.То4но това малко ме обърква.В писмото което полу4их от болницата в която се лекувам пише,4е съм стартирал с 7.42 Е5 (каквото и да озна4ава това),а сега е по малко от 15  iu/ml.

snd242:
7.42 Е5 =7.45*10^5=74500 iu/ml. Изглежда, че се получават нещата. На някои лаборатории 15 iu/um им е границата на чувствителност. За да си чист обаче трябва резултата да е "undetected". За сега още го имаш.

Toshko:
Благодаря!На осмата седмица ще пускам ПСР отново дано до тогава вирус4ето да е из4езнало!

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия