Вирусен хепатит - Лечение > На лечение съм

Започнах и аз битката

(1/6) > >>

Vesetoo:
Здравейте приятели по съдба  :smile: :smile: :smile:Ето че дойде и моя ред да се лекувам с Харони+Копегус за 84 дни
Тук ще споделям резултатите от изследанията ми  и как се чувствам по-време на лечението!

Стартирам с изследвания от месец март/2017г и биопсия от преди година и малко(2016г),която тогава беше Ф1 .

Хепатит-Ц ,генотип 3 ,Ф1
HCV/RNA-5586 IU/ml
АСАТ-33
АЛАТ-67
ГГТП-32
АФ-63
има и други резултати,но те са в норма

На лечение съм пети ден :) ,като цяло се чувствам много по-добре,как да кажа по-бодра, повече енергия ,повече физическа сила ,но от време на време ми става студено и  втриса(не мрънкам,а само отбелязвам)  Пия 2-3 литра вода,защото имам стягане в кръста,да не си "прецакам" бъбреците.

Това е засега от мен,след 10 дни ще пускам нови изследвания,да видим как вървят нещата!

УСПЕХ на всички ! Поздрави Весето :smile:

п.с. Моя доктор  каза да продължавам с протекторите ОПТИХЕПАН+ХОЛИН,хмм смятах,че го спират,мнение?

Velimira:
Здравей, първо да пожелая успех с лечението. ☺ 6 месеца ще минат много бързо,няма и да ги усетиш! Относно хепатопротекторите не виждам лошо да ги продължаваш - всяка помощ е добре долша за дробчето! Хайде, само отрицателни ПСР да имаш оттук нататък!
В.

Vesetoo:
Благодаря    Velimira  :doubleup: Дай Боже всеки му! :flowers:

Даниил Андреев:
Понеже всичко се метаболизира в черния дроб и имах Ф2, спрях трансметила да не натоварвам черния дроб излишно, докато лекувах моя ген.3 с даклатасвир, предивд че си с по ниска фиброза Ф1 и чернодробните функции са по-добри отколкото при Ф2, може да продължиш с хепапротекторите, но имай в предвид, че ще комбинираш риба, която дъпълнително увеличава страничните ефекти, виж как ще ти подействат хепапротекторите + Копегуса, и успех стискам палци  :bravo2:

Vesetoo:
Благодаря и на теб ,Дани  :smile: ,дано успея от раз да се отърва от него!

Относно протектора,не го пия от 10-на дни,защото ми свърши,но ще го взема пък да видим,как ще ми се отрази :good:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия