Поддръжка и администрация на форума > Предложения и отзиви

Какво мислите за форума на hepatitis-bg?

(1/7) > >>

Емануил Денков:
Форумът на hepatitis-bg съществува само от февруари месец и вече набира скорост. Какво мислите за него? Полезен ли е за вас? Ако ви помага опишете с какво?

irka:
За мен форума е много полезен! :)

Навъртам се тук от самото му начало и ми е нещо като слабост! ::)

Радвам се как се развива и, че  все повече хора влизат, пишат, четат, намират полезна информация!

За мен е място на което освен, че мога да намеря полезно инфо за болестта си, мога да получа съвет, да се оплача, да се успокоя, че хората успешно се справят с болестта, и че скоро и за хората като мен ще има лечение /дано/!

Радвам се да видя,  когато не съм влизала тук известно време, че има много нови мнения и потребители. Сигурна съм, че ще стават все повече и повече! Дано успява да помогне на хората, да ги запознае с болестта,  защото неинформираността относно Хепатита е навсякъде, дори и сред медицинските среди!

Форума се появи в момент, в който много имах нужда от него. Преди това се щурах в Хепасист, но там нямаше никой! ???

Сега виждам, че от Хепасист пишат тук и много се радвам наистина! Продължавайте така, имаме нужда и от професионално мнение! :)

Поздравявам още веднъж Радо за хубавия форум, който създаде!

Galka:
Здравейте!

Форумът Ви е чудесен и адски полезен. (попаднах на него съвсем случайно, видях банер на друго място) Искам да Ви пожелая много успехи с него и дано помогне на много хора.

Аз имам приятел който има хепатит и живее в чужбина. Ще му е интересно да посети и прочете всичко във форума.

Моите адмирации!!!

Хубав ден на всички.

Мери_:
Здравейте!
Форума е повече от чудесен!!!
Мисля че е и доста по-полезен от информацията, която получават пациентите от лекарите!
Специално аз получих много повече информация за заболяването си от информоцията, която се намира тук!
Благодаря на всички, които са решили да помогнат на хората, в момент, когато най-много имат нужда от подкрепа и от информация!

nevron:
KAK MOJE DA PITA6? TO SE VIJDA. SAMO POGLEDNI KAK SE YVELI4AVA BROQ NA POTREBITELITE I TI STAVA QSNO.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия