Вирусен хепатит - Лечение > Интервюта и мнения на практикуващи специалисти

Предстоящо интервю с д-р Балабанска

(1/3) > >>

Радослав Русинов:
Здравейте,
В петък /06 февруари/ имаме уговорен час за интервю с д-р Балабанска от болница "Токуда".
Очаквам вашите въпроси към нея до четвъртък вечер и се надявам, че ще имаме възможност да и зададем всички въпроси, които сме приготвили.

Поздрави,
Радо

migle:
Искам да знам доколко са изледвани генотиповете при хепатит Б.Изобщо да каже нещо повече по въпроса.
Също да даде повече информация за HBe антигина.
Извини ме ,ако не съм формулирала добре въпросите, но си имам извинение нали съм на интерферон :laugh:

danihaleva:
Тъй като знаем,че д-р Балабанска работи в "Токуда",искам да попитам предстои ли в болницата да се правят ексериментални наблюдения на пациенти доброволци върху ефекта на нови медикаменти произведени в Япония с ефект върху фиброзата и цирозата на черния дроб.Има ли някакви новости в лечението на хепатитите,които не се прилагат още у нас?Как се справят в Япония с тези заболявания.С какви възможности разполага лабораторията в болница "Токуда"?

vercheto78:
Знам ли,искам всичко да знам за хрон.хеп.Б.Имам чувството,че е борба за загубена кауза или само надежда за оцеляване.В кои случаи можем да говорим за добър изход , какъв е той и в какво се изразява.Кога можем да говорим ,че сме спечелили войната,по какви показатели. :carate:Как да се отървем от тая гадост?

Ако сме имали контакт с вируса и имаме антитела т.е.HBeAg- и anti-HBc-reactive има ли вероятност пак да се разболеем и какво се прави в такъв случай,какво е необходимо.Или  по- просто ,преболедувалия от хепатит,който има антитела към вируса може ли пак да се разболее.

Vancheto:
Мен ме интересува:
-Как процедират с децата с хроничен хепатит В?
-Какво препоръчват на пациенти с хроничен хепатит В, неотговорили на терапия с Пегасис?
-Прилагали ли са Пегасис на пациенти с хроничен хепатит В с ПСР по-малко от 100 000к/мл. и ако са, какъв е резултата?

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия