Вирусен хепатит - Лечение > Завършено лечение

Завършено лечение с Zepatier

(1/18) > >>

gele77:
Здравейте,аз съм с хепатит ц от тази пролет започнах лечение с  ZEPATIER ® (елбавир и гразопревир) по едно хапче на ден за 84 дни ,но интересно,че ми беше изписано само зепатиер,а не намирам друг да е минал точно с това лечение,а винаги и с нещо друго придружено та ми се иска да знам дали има друг с тази терапия и дали всичко е нормално,а също и да попитам дали е нормално да ми паднат тромбоцитите на 120,130.
Искам да кажа,че в изследванията ми не се открива хепатита и асат и алат са ми в нормите,а вече три седмици след последното ми хапче,малко ме наболява черния дроб  и дали това е нормално

gele77:
14,08,2017г ми беше последното хапче,а сега от 01,09 до днес 08,09, ме наболява дробчето,това нормално ли е???????

Силвана Лесидренска:
Здравей,

това е нова терапия, така че е нормално да няма много хора, които да са я минали към днешна дата. Най-важното е, че вирусният товар е неоткриваем, тромбоцитите са все още в норма, така че не се притеснявай излишно.

gele77:
А нормално ли е да си усещам черния дроб надут,да ми тежи това от седмица насам

Velimira:
Здравей, според мен е нормално. След като имаш увреждане е нужно време на дроба да се възстанови. Не мисля,че има връзка с медикамента.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия