Вирусен хепатит - Лечение > Завършено лечение

Завършено лечение

(1/2) > >>

extremebg:
Здравейте,на 30.10.22 завърших лечението си на хроничен хепатит С с препарата МАВЕРИТ,може ли да препоръчате някакви иследваня(за мое успокоение)трябва ли да направя или да изчакам 12седмици както ми препоръча лекаря.В заключение искам да кажа че по време на лечението не съм имал никакви странични ефекти и всичко мина доста добре,спазвъл съм винаги приема по едно инсъщо време на деня и по време на хранене.Благодаря

nadq_g80:
Здравейте , вижте моята тема ( с мъжът ми сме заразени с хепатит с) всичко съм описала. След спирането на Мавирет се чака 3 месеца и се пускат изследвания и съм почти сигурна ,че вируса няма да се открива.Мавирета прави чудеса.Тук има по компетентни от мен ,но ние минахме по същия път.Успех!

Vesi65:
Супер,радвам се за вас!Аз чакам одобрение за Мавирет,подадох си документите на 10.10.Кога почувствахте подобрение?

extremebg:
след първия месец ме върнаха че липсвало проследяване от 6месеца,занесох го пак и ме одобриха след 1месец,общо 2 месеца ми отне процедурата

extremebg:
относно подобрението,никога не съм чуствал каквато и да е ,нито преди откриването на вируса,ното по време на лечението,нито след него. к

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия