Други чернодробни заболявания > Чернодробни проблеми без поставена диагноза

Нов субект с хепатит С

(1/11) > >>

е_1989:
Здравеите!
В Кабкис си направих изследване за хепатити, хив ,цифилис и прочее...Излезе ми положително за антитела хепатит с.
Може ли да не съм носител на вируса, а да имам фалшиви антитела?
А ако след година си напрая пак да ми излезе отрицателно за антитела?
Два пъти си правих теста, но за рамките на една седмица - се положително.Аре  :beer: от мене  и ми пишете. Аре наздраве и с  :cheers: и пак ми пишете. :bye:  :bye2:

niki85:
Тия наздравици ще трябва да ги спреш :wink2:
Иначе добре дошла.
Разкажи повече за себе си

Радослав Русинов:
Здравей,
Ако си направила изследването в две различни лаборатории и двата пъти е отрицателно, то тогава е малък шанса да са грешни резултатите.
А такова нещо като фалшиви антитела няма - няма как да имунната ти система да започне да произвежда тела срещу вируса на хепатит C, ако го нямаш.

Поздрави,
Радо

е_1989:
Е ко да разкажа за себе си?Направих си в кабкис изследване и излезе положително.напраих си пак и пак положително.отидох при личната нямаше я беше само сестрата и ми каза че за антитела теста може да не е верен.да съм била в контакт с болен  но да нямам вируса а само фалшиви антитела.лаборантките ми казаха че е високо нивото на антителата ми.

е_1989:
Хи.Имам 100% антитела за хепатит с ама не знам вируса дали го имам.Как да разбера дали го имам вируса? :browse: Пишете.ПЛИИС! :cowboy: шега

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия