Вирусен хепатит - Лечение > На лечение съм

НА ФИНАЛА

<< < (2/3) > >>

Stefan:
Zdravei,

i az sum na finala, imam oshte 4 sedmici. pri men obache kum finala e po trudno otkolkoto v nachaloto i neznam zashto, moje bi psihicheski se iztoshtih, a i v monenta niamam osobena podkrepa ot poznati - po skoro obratnoto :)

az si napravih izsledvania na 3tia mesec i sa oticatelni, sledvashtite mi izsledvania shte sa 6 meseca sled zavarshvane na lechenieto t.e. kakto mu e reda. naistina pri genotip 3 uspevaemostta e mnogo goliama. az ne bih mogal da chakam i bih si napravil viral load test kolkoto se moje po skoro, no ako ne ti se davat parite si go napravi kogato ti otpusnat napravlenie ili kakto si precenish.

tova pak e goliama izcepka na zdravnata kasa. ima tolkova mnogo prichini za izsledvaneto da se pravi na 3tia mesec che prosto ne moga da si obiasnia zashto pak lujat horata. kakto i da e, vajnoto e che prikluchvash :)

Valentin Maneff:
Здравейте!Страхотно е да прочетеш,че някой е на финала и се е излекувал!Успех и стискам палци всичко да приключи успешно!

zizi:

Здравейте и благодаря за пожеланията :) :) :)

ДАНО така да се случи наистина.....да се излекувам и аз го пожелавам на всеки един от вас от все сърце.  Сега съжалявам единственно че не можах да си осигуря нужното спокойствие по време на лечението но какво да се прави .. такъв е животът... ;)ще ви държа в течение, до скоро .

Поздрави :)

zizi:

Здравейте,
в петък вечерта приключих с лекарствата и утре сутринта гладна жадна съм на тест.Е сега се почва великото чакане (резултатите ще ги получа чак след месец) просто човек да полудее. Как е възможно в 21 век да чакаш за едно изследване цял месец. Общо взето откакто съм се разболяла все нещо чакам, чакам и се притеснявам, а сега ми предстои месеца на най-голямото напрежение започвам да си мисля дали няма да е най-добре да го изкарам в Наречен на някой санаториум да си лекувам нервите. ;) :)

Поздрави :)

Емануил Денков:
 Браво поздравления, ще стискаме палци!
Нали е минало лечението. Не се тревожи излишно за резултата! Пожелавам ти късмет и много положителни емоции след месец ;

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия