Други чернодробни заболявания > Чернодробни проблеми без поставена диагноза

Вчера взеха кръв за изледвания за хепатит.....

(1/1)

slan4eva:
Здравейте
Толко сам уплашена..Но, се старая да не го показвам пред сина ми. Той е с високи стойности на GGT...На  26 години  по уплашен е от мен затова аз трябва да се правя на силна..и затова потърсих подкрепа тук ..незная какво ще стане една седмица ще сме в очакване , но четейки вашите постове разбирам все повече и все пак от тук научих къде да отидем консултация  телефони а това е важно за един чоковек попаднал в подобно състояние.
Благодаря на всички  за предоставената информация и стискам палци всеки да се пребори с заболяването си!

Емануил Денков:

--- Цитат на: slan4eva в Октомври 06, 2007, 17:03:54 ---Здравейте
Толко сам уплашена..Но, се старая да не го показвам пред сина ми. Той е с високи стойности на GGT...На  26 години  по уплашен е от мен затова аз трябва да се правя на силна..и затова потърсих подкрепа тук ..незная какво ще стане една седмица ще сме в очакване , но четейки вашите постове разбирам все повече и все пак от тук научих къде да отидем консултация  телефони а това е важно за един чоковек попаднал в подобно състояние.
Благодаря на всички  за предоставената информация и стискам палци всеки да се пребори с заболяването си!

--- Край на цитат ---

Благодаря за пожеланията и винаги ни става (поне на мене) приятно като сме помогнали. Пожелавам ти успех и дано всичко е наред! Но как стана така че се изследвате за хепатит и какъв? Защо цяла седмица ще отнеме за излизането на резултата? При хепатит B и C резултата излиза след 24 часа.

slan4eva:
Казаха че това са маркери за хепатит , утре ще зная резултата ...дано всичко е наред...Благодаря  за вниманието ,ще напиша какъв е резултата

slan4eva:
Настъпи малко спокойствие , резултата е отрицателен , но нивото на ГГТ си остава високо ,започнахме терапия.Пожелавам Ви от сърце успешно оздравяване!

kammy:
Браво.Радвам се за вас :)
Пожелавам ви успешна терапия ;)

Навигация

[0] Списък на темите

Премини на пълна версия