Поддръжка и администрация на форума > Предложения и отзиви

Бутон "информирай модератор"

(1/4) > >>

cvetna:
Ради,
аз имам едно предложение, което касае всички теми във форума, но не знам до колко е възможно чисто технически.

Дали има как под всеки пост във форума да има бутон "информирай модератор" - както е бутона "отговор"?
Когато някой го кликне, директно да му отваря прозорец, в който да напише съобщение на модератор с проблема - пост в грешна тема, нарушение на правила на форума или нещо друго. Съответно вие да получите съобщението и линк към проблемния пост?
Не знам дали това е възможно да се случи, но може би ще спести време и ще е по-лесно да се поддържа форума. Просто предлагам, вие ще прецените дали е адекватно в случая

както и не знам дали и този пост не е за друга тема  :mocking:

Радослав Русинов:
Здрасти Тош,
Има такъв линк с име "Информирай модератор" долу вдясно на всеки пост  :wink3:

Поздрави,
Ради

cvetna:
хмммммм  :oops:
сега разбрах какъв ми е проблема... аз преглеждам всеки ден форума, кликайки на "последните 10 публикации", после си разглеждам по страниците назад каквото не съм прочела... а там не излиза такъв бутон - но пък излиза, когато си отвориш нормално темата... ама кой да ти види  :pardon:

pamche:
Тук малко да се отклоня с извинение към Тош (според мен тя ще разбере шегата ми )  :wink3:

Предлагам и БУТОНИ:

- бутон "разкажи виц на  модератор"
- бутон "разкажи съня си на модератор"
- бутон "играй шах или поне сантасе с модератор"
- бутон "поискай приказка ( да ти разкаже ) от модератор"
- бутон "гласуваи за модератор на : деня, месеца, годината и века ( с темповете на БГ здравеопазване....)"
- бутон "реанимирай модератор"
- ....

:wink3:

Мери_:
- бутон "реанимирай модератор" - определено трябва да има такъв бутон! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия