Вирусен хепатит - Обща дискусия > Общи теми

Относно приема в болница по време на иэвънредното положение

(1/5) > >>

plamen 74:
 Здравейте ,искам да попитам след като не приемат на записаните дати се обърква целият график,а от там няма да имаме документи да подадем за протокол за хепатит б .Става въпрос за МБАЛ Иван рилски  който е с коронавирус.Как се процедира в този случай.Моля ако някой знае да сподели.БЛАГОДАРЯ

wsk:
Отиваш с изтеклия протокол в аптеката, от където последно си вземал лекарството.
Отбелязват в протокола буквата "S",което значи извънредна рецепта.
От НЗОК ми казаха, че така ще се вземат лекарствата до края на извънредното положение, плюс 2 месеца след отменянето му.
Нови протоколи няма да се правят, предполагам, заради избягването на контакт с външни хора извън болницата.
Аз така вземам моите лекарства.

plamen 74:
Благодаря за отговора относно протокола но друго не ми е ясно ,примерно дата за прием ми е на 4 05 2020 и е отменена и не ми е дадена нова дата и всичко се обърква.За нова  дата никой незнае,кога може да се запише, записването става на место в болницата а много от пациентите са от провинцията .Изискванията са да се лежи на 6 месица  и да се подадат комплекта с документи.

Силвана Лесидренска:
Тъй като настоящите протоколи се удължават с колкото е нужно, реално следващия 6 месечен период също се измества. Не смятам, че сега е добра идея да се мъчиш да те приемат в Рилски, с оглед на епидемията от корона, която избухна там. Нека се успокоят нещата и ще влезем всички отново в релси. Надали и самите лекари знаят как да действат в настоящата остановка.

plamen 74:
Благодаря, Силве за отговора. Моля, ако научиш някаква информация пиши в форума или фейса.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

Премини на пълна версия