Черният дроб > Хранене при чернодробни заболявания

Да се пие ли газирано безалкохолно при хепатит C?

<< < (4/5) > >>

Stefan:
Rado,

az ia imam tazi kniga i sum ia chel, ako imash nujda ot niakvi citati pishi mi.

Радослав Русинов:
Мерси :)
Да, ще го имам предвид, моята идея е да сканирам няколко страници и после с OCR програмка за разпознаване на текст да го изкарам текста в електронен вид. Но ако не стане, то поне ще се постарая да публикувам някои пасажи от тази глава за диетите.

Емануил Денков:

--- Цитат на: Radoslav Rusinov в Юли 19, 2007, 22:08:00 ---Мерси :)
Да, ще го имам предвид, моята идея е да сканирам няколко страници и после с OCR програмка за разпознаване на текст да го изкарам текста в електронен вид. Но ако не стане, то поне ще се постарая да публикувам някои пасажи от тази глава за диетите.

--- Край на цитат ---

Става Радо и то много добре. Аз имам една таква на HP и съм сканирал текстове на немски и работи перфектно. Даже съм тормозил пограмата със смачкана хартия, надраскана, изцапана и резулатите са много добри.

Само тук да не ни подгонят за авторски права! Така че внимавай колко ще постнеш и цитирай ISBN, издателство и пр. и спомени, че не е с материални цели. А съществото го пращай на мейлите на заинтересованите ;)

Радослав Русинов:
Ще се опитам да не наруша авторските права, може би ще публикувам отделни пасажи, не абсолютно цялата глава, за да не стане проблем. И също разбира се ще цитирам източника на информацията :)

Stefan:
mejdu drugoto avtora e ot Denver, t.e. sasedi sme s nego dolu gore :)
tazi kniga e nai razprostranenata tuka v usa za hepatitis c. kupih si i oshte 3-4 knigi no te neshto ne me zaintriguvaha, v negovata vsi4ko e obiasneno na lesnorazbiraem ezik i iasno.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия