Автор Тема:  моля за инфо  (Прочетена 20922 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bozhichkov

• Топ потребител на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Студент
  • Публикации: 105
    • Профил
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешно завършенo - чака резултати
  • Статус: Хроничен хепатит C
Re: моля за инфо
« Отговор #15 -: Юли 29, 2007, 12:56:29 »
В стремежа си да помогна с инфо за тези които ще ходят в Гигинци, искам само да кажа 4е 2 са къщите където се правят праховете и тези прахове действат !!!
Има и прахове ментета, просто попитайте за това в селото, там хората си знаят и ще Ви кажат от коя къща да ги купите !!!

Неактивен Радослав Русинов

• Администратор на форума - немедицинско лице
  • Степен на активност - Професор
  • Публикации: 5566
    • Профил
    • My Home Page
  • Вид лечение: Пегилиран интерферон + рибавирин
  • Резултати: Успешнo
  • Статус: Хроничен хепатит C
« Отговор #16 -: Юли 29, 2007, 13:13:55 »
Създадох нов раздел: Алтернативни методи на лечение
Отделно създадох нова тема: Информация за билкарката от с. Гигинци, Пернишко - мнения и впечатления
Само искам да те помоля, ако не те затруднява да пуснеш твой пост с информацията, която имаш телефон, адрес и т.н., за да може да се открива по-лесно, иначе тук ще остане скрита измежду мненията в този пост.
Знам, и че имаш много впечатления от нея и имаш опит в използването и ще е много полезно да напишеш мнението си като цяло. Защото всеки търси точно това, да прочете чуждо мнение по темата, а пък вече всеки може сам да си прецени дали да ги използва.
Мисля, че е важно хората да са информирани и да знаят и за алтернативите, така ще мога да научат повече :)
Чакам и Станимир да се включи като се върне от Гигинци ;)

Радо
Нямам възможност да отговарям своевременно на постове и лични съобщения.
Сдружение ХепАктив - www.hepactive.org

Неактивен Емануил Денков

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Дипломант
  • Публикации: 352
  • хепB
    • Профил
  • Вид лечение: Не е провеждано
  • Резултати: Не е провеждано лечение
  • Статус: Хроничен хепатит B
« Отговор #17 -: Юли 29, 2007, 16:13:32 »
И ОЩЕ НЕЩО, ЕМО , ТИ ОТКАДЕ ЗНАЕШ, ЧЕ ТЕА ПРАХОВЕ НЕ СА СЪВСЕМ БЕЗВРЕДНИ ???

А извинявам се ако съм прозвучал на 100% сигурен, че са вредни или нещо такова. Казвам го като цяло за билколечението, че си има рискове. И това лично го изпита приятелката ми! Пожелавам да постигнеш страхотни резултати и да ни убедиш и нас!

Поздрави Емо!

Неактивен stanimirko

• Немедицинско лице
  • Степен на активност - Първолак
  • *
  • Публикации: 8
    • Профил
« Отговор #18 -: Юли 30, 2007, 21:15:06 »
Здравейте отново.
Инфо за посещението ми в с. Гигинци съм пуснал в пост-а на Радо. Взех една доза от 6 прахчета, но още не съм ги пил, а и моите резултати са в норма и дори да реша да изпия профилактично дозата, това няма да е показателно за по-тежките случаи. Надяваме се да помагат, но ние си записахме час при проф. Чернев за консултация. Ако някой се интересува тел. номер за записване на час е 0888514860 и домашен 02-9879810. Адресът е София, ул. Неофит Рилски 23, има табела.

СтатистикиСтатистики за посещенията

Locations of visitors to this page :    Елате в .: BGtop.net :. Топ класацията на българските сайтове и гласувайте за този сайт!!! Гласувай за сайта!  Оцени сайта!

Посетители след 12 Февруари 2007