Вирусен хепатит - Обща дискусия > Моята история

Здравейте от мен, хепатит б

<< < (2/16) > >>

hepa-stop:
Днес писах емайл на професор Антонов. Отговори  че трябва да правя биопсия.  Сега  се почва ходене по мъките.  Не знам от къде
да започна личната лекарка направление,
хоспитализаци биопсия, после каквото  сабя покаже .
  Не искам да се оплаквам  но психически  много  натоварва  този хепатит б, на работа ми се чудяд какво става с мен, винаги съм бил за пример а сега производителността ми падна драстично . Явно в началото  на лечението  е така, да се надяваме като лечението е на ход  нещата  да се оправят.  На 39г съм, не знам от кога го имам хепатита . Каква ли ще степента на фиброза при мен?

hepa-stop:
 Начи  днес бях  при Балабамска минах  фиброскан и ехограф.
 Фиброза F0-F1 . Имам камък  в жлъчката.
Тя ме посъветва да не бързам с биопсията . Преписа имуностимулатори , диета никакъв алкохол. След 2 месеца ензими след 6м PCR.  Живот и здраве  след 1г пак фиброскан.
За този студ  който вече с наближаването на зимата става непоносим ми каза да търся другаде причината.

hepa-stop:
Здравейте, днес правих ензими всички са в норма. След празниците ще пусна PCR.  Този студ много ме тормози, ходих на всякакви доктори само на онколог не съм, никой не може да ми каже от какво е, може би наистина е от хепатита . Ако някой е имал подобни симптоми нека да каже. Говоря за студ дори вътре на топло помещение да не говоря когато излизам вънка. На право ми идва да се гръмна!

Аника:
Здравей,
Колко ти е  хемоглобина?
Студ само в крайниците ли усещаш или навсякъде? Каква ти е телесната температура?
Не мисля, че е свързано с хепатита.
Иначе, чудесно е че ензимите ти са в норма! :)

hepa-stop:
хемоглобина преди около 3 месеца  ми беше в норма.  Температурата когато изпитвам силна треска ми e около 36.9 
-37' студ изпитвам по главата не мога да си представя да излизам без шапка дори през лятото, и по целия гръб силно изразен в лявата страна на гърба и рамо. вече една година съм на това дередже.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия