Вирусен хепатит - Обща дискусия > Моята история

Борба с хепатит Б чрез алтернативни лечения

<< < (8/8)

Лени:
Благодаря!
Мисля,че за добра имунна система освен качествена храна трябва и стабилна нервна система.Хубавите преживявания и емоции са важни за имунната ни система.Това го знам и от личен опит.Наслаждавай се на младоста и живота.Всеки миг е значим.????????????????

positivevibes:
Здравейте. Часът ми с доктора мина преди около две седмици и все се каня да пиша, но се захващам с нещо друго, а и малко останах разочарована и сякаш се опитвам да не отдавам много значение на неговото виждане.
Общо взето ми каза въпреки леките подобрения, все още би ми предложил терапия и аз останах супер учудена... определено смятам, че тук системата им е такава, че трябва да се “застраховат”, че винаги са предложили терапия. Индикация за терапия бил вирусен товар над 2000... да но има много други индикации също.. Аз му казах, че от своя страна всъщност съм излключително доволна от резултатите си и за мен това е много голям спад и явно това, което правя помага дори и бавно. Лекаря едва ли не ми казва, че съм много обнадеждена и е добре да си сложа някаква граница, от която ще започна да мисля за евентуална терапия.. с медикаменти. Моят отговор беше, че в момента виждам само добри резултати и постоянно има спад в изследванията, така че искам да дам шанс на тялото си и той подкрепя идеята, че има шанс да сероконвъртна, но някакси иска да съм готова и за терапия. И така следващият ни час ще е след 6 месеца, но се надявам до тогава да успея да си направя сама изследвания, за да знам как се движат нещата. Осъзнах, че като посещаваш лекар е нормално да ти изписва лекарства, тъй като това е методите, с които той е обучен и работи.. но не значи, че няма други опции, така че аз си продължавам с моята терапия и оставам позитивно настроена, а ако нещо се промени тогава ще го мисля.  :wink3:

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница

Премини на пълна версия